هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شوهانی:

هراس از تأثیرگذاری شبکه‌های ایرانی، غرب را وادار به قطع آن‌ها کرده است

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: اقدام غرب در قطع پخش شبکه‌های ماهواره‌های ایرانی نشان از تأثیر‌گذاری این شبکه‌ها در خارج از کشور دارد.
پنج‌شنبه 13 تیر 1392 ساعت 11:03
هراس از تأثیرگذاری شبکه‌های ایرانی، غرب را وادار به قطع آن‌ها کرده است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: اقدام غرب در قطع پخش شبکه‌های ماهواره‌های ایرانی نشان از تأثیر‌گذاری این شبکه‌ها در خارج از کشور دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/40170.jpg هراس,از,تأثیرگذاری,شبکه‌های,ایرانی،,غرب,را,وادار,به,قطع,آن‌ها,کرده,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ "احمد شوهانی" نماینده ایلام، ایروان و چرد‌اول، با اشاره به قطع پخش شبکه‌های ماهواره‌ای ایرانی توسط شرکت‌های اروپایی و آمریکایی از روی اهواره "اینتل‌ست" گفت: این اقدام غرب نشان از تأثیر‌گذاری شبکه‌های ایران در خارج از کشور دارد.

وی افزود: شبکه‌های ایران واقعیت‌ها را به زبان‌های مختلف بیان می‌کند اما چون به مافیای قدرت و ثروت غرب متصل نیستند خوشایند آنها نیست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: شبکه‌های ایران در تحولات و رویدادهای بین‌المللی نقش بالایی داشته و غرب این امر را برنمی‌تابد.

شوهانی افزود: غرب مدعی دفاع از حقوق بشر است و حرف از  آزادی مطبوعات بیان رسانه و ارتباطات می‌زند در حالی که خود ناقض همه آنهاست و دیگران را متهم به نقض این آزادی‌ها می‌کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در پایان خاطرنشان کرد: قدرت مدعی آزادی و دفاع از حقوق بشر خود بزرگترین ناقضان حقوق بشر هستند و تمام سازمان ها و نهادهای بین‌المللی برده و نوکر آنها بوده و توجهی به نقض حقوق بشر توسط این قدرت‌ها ندارند./
پایان پیام
 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000