هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کریمی قدوسی:

ربایش دیپلمات‌های ما در لبنان نشانه مظلومیت ایران در برابر تروریسم جهانی است

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ربایش دیپلماتهای ایرانی در لبنان گواهی بر مظلومیت ایران در ارتباط با حوادث تروریستی ست و سازمان ملل علی‌رغم شعارهای بشردوستانه اقدامی در این زمینه صورت نداده است.
پنج‌شنبه 13 تیر 1392 ساعت 11:18
ربایش دیپلمات‌های ما در لبنان نشانه مظلومیت ایران در برابر تروریسم جهانی است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ربایش دیپلماتهای ایرانی در لبنان گواهی بر مظلومیت ایران در ارتباط با حوادث تروریستی ست و سازمان ملل علی‌رغم شعارهای بشردوستانه اقدامی در این زمینه صورت نداده است. http://cdn.icana.ir/d/019/8527.jpg ربایش,دیپلمات‌های,ما,در,لبنان,نشانه,مظلومیت,ایران,در,برابر,تروریسم,جهانی,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با اشاره به سالروز ربایش 4 دیپلمات ایرانی در لبنان، گفت: ربودن دیپلماتهای ایرانی در لبنان یکی از شواهد مظلومیت ایران در برابر تروریسم است که توسط فالانژیست‌ها، یکی از گروه‌های تروریستی مورد حمایت رژیم صهیونیستی در لبنان به اسارت درآمده و در اختیار رژیم صهیونیستی قرار گرفتند.

وی افزود: مجامع جهانی و به ویژه سازمان ملل متحد علی‌رغم سر دادن شعارهای حقوق بشری هیچ اقدامی در جهت روشن شدن وضعیت دیپلماتهای ربوده شده ایران صورت نداده است.

به گزارش فارس،عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: ربایش دیپلماتهای ایرانی در لبنان و هدف قرار گرفتن هواپیمای مسافربری ایران از نشانه‌های مظلومیت ایران در برابر اقدامات تروریستی آمریکا و رژیم صهیونیستی است. جمهوری اسلامی تلاشهای زیادی را برای آزادی این دیپلماتها انجام داده و باید همچنان این تلاشها به صورت جدی ادامه پیدا کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000