ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/13 11:18:45
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کریمی قدوسی:

ربایش دیپلمات‌های ما در لبنان نشانه مظلومیت ایران در برابر تروریسم جهانی است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ربایش دیپلماتهای ایرانی در لبنان گواهی بر مظلومیت ایران در ارتباط با حوادث تروریستی ست و سازمان ملل علی‌رغم شعارهای بشردوستانه اقدامی در این زمینه صورت نداده است.
ربایش دیپلمات‌های ما در لبنان نشانه مظلومیت ایران در برابر تروریسم جهانی است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ربایش دیپلماتهای ایرانی در لبنان گواهی بر مظلومیت ایران در ارتباط با حوادث تروریستی ست و سازمان ملل علی‌رغم شعارهای بشردوستانه اقدامی در این زمینه صورت نداده است. https://cdn.icana.ir/d/019/8527.jpg ربایش,دیپلمات‌های,ما,در,لبنان,نشانه,مظلومیت,ایران,در,برابر,تروریسم,جهانی,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با اشاره به سالروز ربایش 4 دیپلمات ایرانی در لبنان، گفت: ربودن دیپلماتهای ایرانی در لبنان یکی از شواهد مظلومیت ایران در برابر تروریسم است که توسط فالانژیست‌ها، یکی از گروه‌های تروریستی مورد حمایت رژیم صهیونیستی در لبنان به اسارت درآمده و در اختیار رژیم صهیونیستی قرار گرفتند.

وی افزود: مجامع جهانی و به ویژه سازمان ملل متحد علی‌رغم سر دادن شعارهای حقوق بشری هیچ اقدامی در جهت روشن شدن وضعیت دیپلماتهای ربوده شده ایران صورت نداده است.

به گزارش فارس،عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: ربایش دیپلماتهای ایرانی در لبنان و هدف قرار گرفتن هواپیمای مسافربری ایران از نشانه‌های مظلومیت ایران در برابر اقدامات تروریستی آمریکا و رژیم صهیونیستی است. جمهوری اسلامی تلاشهای زیادی را برای آزادی این دیپلماتها انجام داده و باید همچنان این تلاشها به صورت جدی ادامه پیدا کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet