خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/13 12:13:22
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

برخورد دوگانه سازمان ملل درباره 4 دیپلمات ایرانی جای تاسف دارد

عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه وقتی یک آمریکایی یا سرباز رژیم صهیونیستی اسیر می‌شود، آنها همه دنیا را زیر سوال می‌برند، گفت: با وجود پیگیری‌های بسیار ایران برای ۴ دیپلمات ربوده شده، برخورد دوگانه سازمان ملل جای تاسف دارد.
برخورد دوگانه سازمان ملل درباره 4 دیپلمات ایرانی جای تاسف دارد عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه وقتی یک آمریکایی یا سرباز رژیم صهیونیستی اسیر می‌شود، آنها همه دنیا را زیر سوال می‌برند، گفت: با وجود پیگیری‌های بسیار ایران برای 4 دیپلمات ربوده شده، برخورد دوگانه سازمان ملل جای تاسف دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/24587.jpg برخورد,دوگانه,سازمان,ملل,درباره,4,دیپلمات,ایرانی,جای,تاسف,دارد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ اسماعیل کوثری فرمانده اسبق لشکر 27 محمد رسول الله(ص) و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به سالروز ربودن 4 دیپلمات ایرانی، اظهار داشت: در روز 14 تیر سال 61،‌ ارتش رژیم اشغالگر قدس به بیروت آمد و به سفارت ایران نزدیک شده بود.

کوثری ادامه داد: حاج احمد متوسلیان فرمانده نیروهای ایرانی در سوریه برای مقابله با اسرائیل به آنجا رفته و قرار بود یگان‌هایی از سایر کشورهای عربی نیز بیایند که البته به حرفی هم که زدند عمل نکردند؛ در نهایت وقتی مطلع شد که اسرائیل به سفارت ایران نزدیک شده، برای برداشتن اسناد و مدارک سفارت، به سمت لبنان حرکت کردند که توسط فالانژها دستگیر شده و دیگر هیچ خبری از آنها نشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه حقوق بشر سازمان ملل باید در این زمینه پاسخگو باشد، افزود: وقتی یک آمریکایی یا سرباز رژیم صهیونیستی اسیر می‌شود، آنها همه دنیا را زیر سوال می‌برند، اما با وجود پیگیری‌های بسیار ایران برای 4 دیپلمات ربوده شده، کسی پاسخگو نبود و از این رو این برخورد دوگانه سازمان ملل جای تاسف دارد.

به گزارش فارس،وی خاطرنشان کرد: دستگاه دیپلماسی کشور، کمیسیون امنیت ملی مجلس و خانواده حاج احمد متوسلیان و سید محسن موسوی این موضوع را دنبال کرده‌اند اما کسانی که باید جوابگو باشند، هنوز پاسخگو نبوده‌اند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet