شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
منصور ی آرانی:

آمریکا باید از ملت ایران به خاطر حمله به هواپیمای مسافربری عذرخواهی کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به حادثه حمله به هواپیمای مسافربری ایران در سال ۶۷ گفت: آمریکا باید از ملت ایران به خاطر حمله به هواپیمای مسافربری عذرخواهی کرده و غرامت انجام چنین جنایتی را پرداخت کند.
پنج‌شنبه 13 تیر 1392 ساعت 12:16
آمریکا باید از ملت ایران به خاطر حمله به هواپیمای مسافربری عذرخواهی کند عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به حادثه حمله به هواپیمای مسافربری ایران در سال ۶۷ گفت: آمریکا باید از ملت ایران به خاطر حمله به هواپیمای مسافربری عذرخواهی کرده و غرامت انجام چنین جنایتی را پرداخت کند. http://cdn.icana.ir/d/019/25981.jpg آمریکا,باید,از,ملت,ایران,به,خاطر,حمله,به,هواپیمای,مسافربری,عذرخواهی,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ عباسعلی منصوری آرانی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران گفت:‌ حادثه‌ای که در سال 67 در خلیج فارس توسط ناو آمریکایی شکل گرفت، حادثه بسیار وحشتناکی بود که تمام مردم دنیا را شگفت زده کرد و در تاریخ ثبت شد.

وی افزود: در آن تاریخ انتظار می‌رفت آمریکا از ملت ایران عذرخواهی کند و آن را حداقل به عنوان یک حادثه غیر عمدی قبول کند، اگر چه اعتقاد ما این بود که آن  اقدامی تعمدی بود.

 نماینده مردم کاشان در مجلس خاطرنشان کرد: علی‌رغم تغییر دولت‌های مختلف در آمریکا، شاهد تغییراتی در رویکرد این دولت در قبال ملت ایران با گذشت سالهای مختلف نبودیم.

منصوری ادامه داد: شاید تغییر نگرش در دولتمردان آمریکایی حداقل انتظاری بود که مردم ایران،کشورهای دیگر و حتی مردم آمریکا از این دولت پس از حادثه حمله به هواپیمای ایرانی داشتند ولی این مساله هرگز از سوی دولتمردان آمریکایی صورت نگرفت.

به گزارش تسنیم،منصوری آرانی تصریح کرد: زمانی می‌توان ادعا کرد که آمریکا از آن حادثه درس گرفته که از ملت ایران و به خصوص خانواده‌های حادثه دیدگان عذرخواهی رسمی کند و غرامت‌ انجام این جنایت را پرداخت کند، این انتظار کمی است که تاکنون از سوی دولتمردان آمریکایی انجام نشده است.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000