خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/14 10:05:24
سرویس سیاسی
محمدحسن آصفری مطرح کرد:

آوارگی در جهان، آخرین میخ بر تابوت تروریست‌های منافق

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با تأکید بر اینکه گروهک تروریستی منافقین به ابزار آمریکا برای افزایش تنش در منطقه تبدیل شده اند، گفت: آوارگی در جهان، آخرین میخ بر تابوت این گروهک ترویست است.
آوارگی در جهان، آخرین میخ بر تابوت تروریست‌های منافق عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با تأکید بر اینکه گروهک تروریستی منافقین به ابزار آمریکا برای افزایش تنش در منطقه تبدیل شده اند، گفت: آوارگی در جهان، آخرین میخ بر تابوت این گروهک ترویست است. https://cdn.icana.ir/d/019/22260.jpg آوارگی,در,جهان،,آخرین,میخ,بر,تابوت,تروریست‌های,منافق Icana

محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از حمایت غرب از گروهک‌های تروریستی، گفت: این اقدام غرب و آمریکا در جهت پیشبرد اهداف خود در منطقه است تا از اقدامات تروریستی این گروهک استفاده کند.

نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اقدامات اخیر گروهک منافقین در جذب نیروی جدید از  کشورهای اروپایی، افزود: عمر این گروهک به پایان رسیده و با این اقدامات نمی‌توانند به جایی برسند.

وی با آوارگی گروهک منافقین در کشورهای اروپایی، تصریح کرد: خوشبختانه هیچ کشوری حاضر به پذیرش کلان اعضای گروهک تروریستی منافقین در خاک خود نیست، از این‌رو این گروهک باید طعم آوارگی را بچشد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: امروز دنیا می‌داند که منافقین دست‌پرورده آمریکا هستند و ما قربانی تروریسم هستیم و دست منافقین به خون جوانان ایرانی آغشته است.

آصفری با تأکید بر اینکه گروهک تروریستی منافقین به ابزار آمریکا برای افزایش تنش در منطقه تبدیل شده اند، افزود: این گروهک در چند سال اخیر تنها به دنبال خوش‌ خدمتی به اربابان غربی خود بوده است.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با اشاره به حضور عده‌ای از اعضای گروهک منافقین در جنگ سوریه، یادآور شد: این گروهگ به دستگاه آدم‌کشی آمریکا بود و قتل عام مردم در هر کجای دنیا برای این گروهک تفاوتی ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet