هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عزیزی:

اقتصاد و معیشت مردم از اولویتهای کاری دولت بعد باشد

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: کابینه آینده باید معیشت و اقتصاد مردم را در اولویت کاری خود قرار دهد و برای تحقق این موضوع باید یارانه تولید پرداخت شود.
پنج‌شنبه 13 تیر 1392 ساعت 12:33
اقتصاد و معیشت مردم از اولویتهای کاری دولت بعد باشد رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: کابینه آینده باید معیشت و اقتصاد مردم را در اولویت کاری خود قرار دهد و برای تحقق این موضوع باید یارانه تولید پرداخت شود. http://cdn.icana.ir/d/019/23713.jpg اقتصاد,و,معیشت,مردم,از,اولویتهای,کاری,دولت,بعد,باشد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی  گفت: اعضای کابینه دولت آینده در مرحله اول باید معتدل و عمل‌گرا باشند و از فرمایشات مقام معظم رهبری تبعیت داشته باشند. تعامل با سایر قوا از دیگر ویژگیهای کابینه آینده است و باید در جهت حفظ وحدت حرکت کنند.

وی افزود: توجه به معیشت و اقتصاد از دیگر ویژگی‌هاییست که کابینه آینده باید از آن برخوردار باشد و برای رسیدن به این هدف باید یارانه بخش تولید پرداخت شود و در مرحله بعد نیز مشکل اشتغال جوانان مرتفع شود.

به گزارش فارس،رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: اعضای کابینه دولت یازدهم باید از ایجاد تنش پرهیز کرده و به دنبال ایجاد آرامش و همدلی باشند و به جای حاشیه‌سازی به دنبال خدمت به مردم بروند. /

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000