هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شیخ‌الاسلام:

پیگیری‌ سرنوشت 4 دیپلمات ایرانی ادامه دارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
مشاور امور بین الملل رئیس مجلس شورای اسلامی ربودن 4 دیپلمات ایرانی را نمونه برخورد دوگانه آمریکا با جنایات اسرائیل دانست و گفت: این دیپلمات‌ها 30 سال است که در اسارت اسرائیل هستند اما هیچ فشاری به این رژیم برای دادن اطلاعات وارد نشده است.
پنج‌شنبه 13 تیر 1392 ساعت 12:38
پیگیری‌ سرنوشت 4 دیپلمات ایرانی ادامه دارد مشاور امور بین الملل رئیس مجلس شورای اسلامی ربودن 4 دیپلمات ایرانی را نمونه برخورد دوگانه آمریکا با جنایات اسرائیل دانست و گفت: این دیپلمات‌ها 30 سال است که در اسارت اسرائیل هستند اما هیچ فشاری به این رژیم برای دادن اطلاعات وارد نشده است. http://cdn.icana.ir/d/019/36661.jpg پیگیری‌,سرنوشت,4,دیپلمات,ایرانی,ادامه,دارد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حسین شیخ‌الاسلام مشاور امور بین الملل رئیس مجلس شورای اسلامی و کارشناس مسائل بین‌الملل درباره نقض قوانین بین‌المللی از سوی اسرائیل و ربودن 4 دیپلمات ایرانی اظهار داشت: یکی از نمونه‌های برخورد دوگانه قدرت‌های استکباری به ویژه آمریکا با جنایات اسرائیل موضوع ربودن 4 دیپلمات کشورمان بود چراکه طبق قوانین بین‌المللی دیپلمات‌ها در حالت درگیری یا صلح مصونیت دارند.

شیخ الاسلام با بیان اینکه این 4 دیپلمات هنگام رفتن به بیروت توسط اسرائیل ربوده شدند،‌ تصریح کرد: متاسفانه هیچ گونه برخوردی مطابق قوانین بین‌الملل با آنها صورت نگرفت؛ این دیپلمات‌ها 30 سال است که در اسارت اسرائیل هستند اما هیچ فشاری به این رژیم وارد نمی‌شود که آیا این عزیزان در اسارت هستند یا شهید شده‌اند تا پیکرشان بازگردد.

این کارشناس مسائل بین‌الملل تاکید کرد: اسرائیلی‌ها می‌دانستند که حاج احمد متوسلیان اطلاعات ویژه‌ای دارد و در عین حال برای فشار بر جمهوری اسلامی دست به این کار زدند.

به گزارش فارس،وی با تاکید بر اینکه باید تکلیف این 4 دیپلمات ایرانی روشن شود و پیگیری‌ها نیز از سوی جمهوری اسلامی همچنان ادامه دارد،‌ یادآور شد: حاج احمد متوسلیان یکی از فرماندهان بزرگ اسلام بود و مهم‌ترین شخصیتی که اسرائیل می‌خواست به اسارت بگیرد،‌ شخص حاج احمد بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000