عید سعید غدیرخم
1392/04/14 11:02:30
سرویس سیاسی
حسینی:

آوارگی، منافقین را به گورستان می‌فرستد

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه آمریکا با حمایت از این گروهک راه به جایی نمی‌برد، گفت: آوارگی منافقین را به گورستان هدایت می‌کند.
آوارگی، منافقین را به گورستان می‌فرستد عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه آمریکا با حمایت از این گروهک راه به جایی نمی‌برد، گفت: آوارگی منافقین را به گورستان هدایت می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/22256.jpg آوارگی،,منافقین,را,به,گورستان,می‌فرستد Icana

سیدباقر حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه خوشبختانه گروهک تروریستی منافقین در آستانه نابودی قرار دارد، گفت: این گروهک به تدریج در حال اخراج از عراق است، از طرف دیگر شاهد هستیم که کشورهای اروپایی هم از پذیرش این گروهک تروریستی امتناع می‌کنند.

نماینده مردم زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر اینکه کشورهای غربی به سرکردگی آمریکا می‌خواهند به هر شکل ممکن از نابودی منافقین جلوگیری می‌کنند، افزود: این کشورهای در چند وقت اخیر به دنبال جذب نیرو برای این گروهک هستند، اما این اقدامات به کاهش روند نابودی این گروهک کمکی نمی‌کند.

وی با بیان اینکه کارنامه ضدبشری و جنایت این گروهک ضد ملت ایران در تاریخ به ثبت است، تصریح کرد: پرونده خیانت‌های منافقین ضد ملت ایران باز است و روزی مقامات این گروهک باید به سزای اعمالشان برسند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با اشاره به عزم جدی مقامات عراقی برای اخراج کامل اعضای گروهک منافقین از این کشور، یادآور شد: مقامات این کشور باید با اتخاذ سیاست‌های مستقل که تامین کننده خواست‌های ملت عراق باشد، به حضور گروهک تروریستی منافقین که سابقه ترور و جنایت ضد مردم عراق را دارند، پایان دهند.

حسینی با بیان اینکه آمریکا با حمایت از این گروهک راه به جایی نمی‌برد، گفت: گروهک تروریستی منافقین آنقدر ضعیف شده که می‌توان آن را آسایشگاه سالمندان نامید.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس، با اعلام اینکه ادعا مبارزه با تروریسم از سوی غرب تنها به یک دروغ بزرگ در عرصه جهانی تبدیل شده است،افزود: تجربه نشان داده که در همه وقایع تروریستی و کلیه درگیری‌های منطقه و جنایت‌های قومی،‌ ردپای کشورهای غربی قابل مشاهده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet