وکالة الانباء للمجلس الشوری الاسلامی

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/14 12:50:05
سرویس دیگر رسانه‌ها_
طبیب‌زاده خبر داد؛

بررسی پیش نویس مراکز فنی و حرفه‌ای در کمیسیون آموزش و تحقیقات

عضو کمیسیون آموزش و تحقیات مجلس گفت: طرحی در خصوص فنی و حرفه‌ای از سوی مرکز پژوهش‌ها تهیه شده که در جلسه آخر کمیسیون آموزش و تحقیقات مورد بررسی قرار گرفت.
بررسی پیش نویس مراکز فنی و حرفه‌ای در کمیسیون آموزش و تحقیقات عضو کمیسیون آموزش و تحقیات مجلس گفت: طرحی در خصوص فنی و حرفه‌ای از سوی مرکز پژوهش‌ها تهیه شده که در جلسه آخر کمیسیون آموزش و تحقیقات مورد بررسی قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/20119.jpg بررسی,پیش,نویس,مراکز,فنی,و,حرفه‌ای,در,کمیسیون,آموزش,و,تحقیقات Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ زهره طبیب زاده نماینده مردم تهران در مجلس درباره آخرین دستور کار کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت: آخرین دستور کار کمیسیون آموزش و تحقیقات مربوط به رتبه‌بندی معلمان بود و در این خصوص جلسه‌ای نیز با وزیر آموزش و پرورش برگزار شد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیات مجلس ادامه داد: در این جلسه قرار شد مسئله رتبه‌بندی معلمان بین مجلس و دولت پیگیری شود.
وی با اشاره به موضوع فنی و حرفه‌ای اظهار داشت: طرحی در خصوص فنی و حرفه‌ای از سوی مرکز پژوهش‌ها تهیه شده که در جلسه آخر کمیسیون آموزش و تحقیقات مورد بررسی قرار گرفت.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران،این نماینده مجلس اضافه کرد: براساس این طرح قرار است که مجموعه فنی و حرفه‌ای به یکی از حالت‌های شورا، مرکز و یا سازمان درآید و در این راستا در صورت تصویب هریک از این حالت‌ها ساختار مربوطه نیز تنظیم خواهد شد./
پایان پیام

 

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet