خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/04/14 13:12:23
سرویس دیگر رسانه‌ها_
میرمحمدی:

نظارت بر عرضه و قیمت کالا باید در اولویت‌ دستگاه‌های متولی در ماه مبارک رمضان باشد

عضو کمیسیون اقتصادی با اشاره به اهمیت نظارت بر عرضه و قیمت کالاها در ماه مبارک رمضان گفت: سازمان‌های متولی نظارت و دولت در این ماه مبارک باید نظارت‌های لازم را داشته باشند.
نظارت بر عرضه و قیمت کالا باید در اولویت‌ دستگاه‌های متولی در ماه مبارک رمضان باشد عضو کمیسیون اقتصادی با اشاره به اهمیت نظارت بر عرضه و قیمت کالاها در ماه مبارک رمضان گفت: سازمان‌های متولی نظارت و دولت در این ماه مبارک باید نظارت‌های لازم را داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/8860.jpg نظارت,بر,عرضه,و,قیمت,کالا,باید,در,اولویت‌,دستگاه‌های,متولی,در,ماه,مبارک,رمضان,باشد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ "محمدحسین میرمحمدی" نماینده گلپایگان و خوانساردر مجلس با اشاره به اهمیت نظارت بر عرضه و قیمت کالاها در ماه مبارک رمضان گفت: سازمان‌های متولی نظارت و دولت در این ماه مبارک باید نظارت‌های لازم را داشته باشند.

وی افزود: در آستانه ماه مبارک رمضان نظارت بر قیمت کالاها و کنترل بازار باید تحقق پیدا کند تا مردم این ماه را با آرامش خاطر سپری کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی تصریح کرد: دستگاه‌های مربوطه باید نظارت کافی بر میزان کالاهای مورد نیاز مردم داشته باشند تا با جبران کمبودهای احتمالی قیمت‌ کالاها در حد معقولی قرار بگیرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، میرمحمدی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم دستگاه‌ها به وظیفه نظارتی خود بخصوص در ماه مبارک رمضان به خوبی عمل کنند و مجلس نیز در صورت مشاهده عدم نظارت کافی، با توجه به وظیفه نظارتی خود در این قضیه ورود پیدا خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet