خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/14 13:15:14
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نعیمی‌رز :

ایران با تهدید و تحریم روز به روز برای پیشرفت مصمم‌تر می‌شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: انرژی هسته‌ای خواسته عموم مردم ایران است و به حول و قوه الهی به آن خواهیم رسید و اظهارات اخیر و عجیب مک کین برای ما تازگی ندارد چرا که آنها چشم دیدن پیشرفت‌های ایران را ندارند و می‌بینند که با تهدید و تحریم‌ ایران، ما هر روز مصمم‌تر می‌شویم.
ایران با تهدید و تحریم روز به روز برای پیشرفت مصمم‌تر می‌شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: انرژی هسته‌ای خواسته عموم مردم ایران است و به حول و قوه الهی به آن خواهیم رسید و اظهارات اخیر و عجیب مک کین برای ما تازگی ندارد چرا که آنها چشم دیدن پیشرفت‌های ایران را ندارند و می‌بینند که با تهدید و تحریم‌ ایران، ما هر روز مصمم‌تر می‌شویم. https://cdn.icana.ir/d/019/20948.jpg ایران,با,تهدید,و,تحریم,روز,به,روز,برای,پیشرفت,مصمم‌تر,می‌شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛  "صفر نعیمی‌رز" نماینده مردم آستارا در مجلس با اشاره به اظهارات اخیر مک کین سناتور جمهوری‌خواه آمریکا مبنی بر اینکه راه مقابله با ایران اتمی از تسلیح مخالفان سوریه می‌گذرد، گفت: اظهارات این سناتور آمریکایی جای تعجب دارد چرا که مخالفان سوریه کشورهایی جز‌ انگلستان،‌ آمریکا، فرانسه، ترکیه، قطر و عربستان نیستند که خود اینها را نیز آمریکا پشتیبانی می‌کند.   
 
وی ادامه داد: مخالفت غرب و آمریکا فقط با سوریه نیست بلکه کل جهان اسلام در تیررس سیاست‌های خصمانه آنها قرار دارد چنانکه شاهد دشمنی همیشگی آنها با کشور ایران نیز هستیم.   
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ وی در پایان خاطرنشان کرد:‌ انرژی هسته‌ای خواسته عموم مردم ایران است و به حول و قوه الهی به آن خواهند رسید و اظهارات این چنینی برای ما تازگی ندارد چرا که آنها چشم دیدن پیشرفت‌های ایران را ندارند و می‌بینند که با تهدید و تحریم‌ ایران، ما هر روز مصمم‌تر می‌شویم. /  
 
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet