هدر اصلی
1392/04/14 13:16:17
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محسنی ثانی:

کابینه جدید بر مبنای تجربه، سابقه کاری درخشان، تخصص و تعهد انتخاب شود

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: بهتر است اعضای کابینه دولت یازدهم صرفا برمبنای تجربه، سوابق کاری درخشان، تخصص و تعهد انتخاب شوند تا اینکه دارای وابستگی به هر گونه جناح وحزبی باشند.
کابینه جدید بر مبنای تجربه، سابقه کاری درخشان، تخصص و تعهد انتخاب شود عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: بهتر است اعضای کابینه دولت یازدهم صرفا برمبنای تجربه، سوابق کاری درخشان، تخصص و تعهد انتخاب شوند تا اینکه دارای وابستگی به هر گونه جناح وحزبی باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/1453.jpg کابینه,جدید,بر,مبنای,تجربه،,سابقه,کاری,درخشان،,تخصص,و,تعهد,انتخاب,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمدرضا محسنی‌ثانی درخصوص اولویت‌های توسعه سیاسی در دولت یازدهم توضیح داد: اگر نگاه اعتدالی که رییس جمهور منتخب اعلام داشته‌اند دنبال شود بیشتر مسائلی که در فضای رسانه‌ای مطرح است به یک وضعیت مطلوب می‌رسد.

وی ادامه داد: آزادی مطبوعات برابر قانون و ضوابط یکی از هنجارهایی‌ است که باید انجام گیرد و یکی از مطالباتی است که در هر جامعه‌ی مبتنی بر دموکراسی، جزو اولویت‌هاست و توانسته بروز و ظهور موفقی داشته باشد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص فراجناحی بودن دولت یازدهم، افزود: آنچه را که آرای مردم نشان داد و با استقبال گسترده روبه رو شد به این خاطر بود که در دولت‌های گذشته بر مدیریت کشور نگاه یکسویه حاکم بود.

محسنی‌ثانی در ادامه گفت: این امر باعث می‌شد دولت‌ها از نگاه‌های کارشناسی، تخصصی و توجه به مشورت‌ها فارغ باشد و رویکردهای تعهدی کمتری به مسائل داشته باشد، به این خاطر مردم برمبنای شعار وسیره‌ای که از نامزد منتخب فعلی دیده بودند رویکردی دیگر نشان دادند و این اقبال گسترده را از شعاراعتدال گرایی به وجود آوردند.

به گزارش ایسنا، وی در خصوص ایجاد همگرایی و وحدت توسط دولت یازدهم در کشور، یادآور شد: اگر دولت یازدهم واقعا فراجناحی و بر مبنای شایستگی‌ها عمل کند در این زمینه موفق خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet