ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/14 13:28:04
سرویس دیگر رسانه‌ها_
خسروی:

طرح تفکیک وزارت راه و مسکن شائبه سیاسی ایجاد می‌کند

عضو کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از طرح تفکیک وزارت راه و مسکن، گفت: پیگیری این طرح شائبه سیاسی ایجاد می‌کند چرا که این موضوع جزء اختیارات دولت است.
طرح تفکیک وزارت راه و مسکن شائبه سیاسی ایجاد می‌کند عضو کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از طرح تفکیک وزارت راه و مسکن، گفت: پیگیری این طرح شائبه سیاسی ایجاد می‌کند چرا که این موضوع جزء اختیارات دولت است. https://cdn.icana.ir/d/019/21828.jpg طرح,تفکیک,وزارت,راه,و,مسکن,شائبه,سیاسی,ایجاد,می‌کند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ "علیرضا خسروی" نماینده مردم سمنان و مهدی‌شهر در مجلس  با انتقاد از ادغام صورت گرفته وزارت‌خانه‌های راه و مسکن گفت: تعجیل و شتاب در ادغام دو وزارت‌خانه راه و مسکن به هر دو بخش آسیب جدی وارد کرد، لذا تعجیل در هر نوع تغییر و جداسازی در این بخش‌ها از یکدیگر کار کارشناسی و دقیق می‌طلبد.
وی در ادامه افزود: طبق برنامه پنجم توسعه تعداد وزارتخانه‌ها باید از 21 وزارتخانه به 17 وزارتخانه کاهش پیدا می‌کرد و این در حالیست که در حال‌حاضر ما 18 وزارتخانه داریم، لذا تفکیک این دو وزارتخانه خلاف برنامه پنجم توسعه است.
عضو کمیسیون عمران در ادامه در خصوص جزئیات این طرح اظهار داشت: متقاضیان طرح تفکیک وزارت راه و مسکن درطرح خود، تنها به تشریح دلایل این خواسته پرداخته و عنوان نکردند در صورت تفکیک این دو بخش از یکدیگر بخش راه یا مسکن به کدام وزارتخانه باید ملحق شود.
خسروی با تاکید بر اینکه حجم بالای کار این وزارتخانه سبب شده که وزارت راه و مسکن نتواند وظایف خود را به نحو احسن انجام دهد، تصریح کرد: برای حل معضل به وجود آمده لازم است به دنبال تدوین طرحی باشیم که براساس آن بار کاری این وزارتخانه کاهش پیدا کند نه آنکه با تصمیمی عجولانه مشکلات این بخش‌ها را بیشتر کنیم.

به گزارش باشگاه خرنگاران، وی در خاتمه با بیان اینکه این اقدام شائبه سیاسی ایجاد می‌کند، گفت: بررسی و طرح این موضوع جزء اختیارات رئیس‌جمهور است و طبق اصل 126 قانون اساسی رئیس‌جمهور می‌تواند نسبت به این مورد تصمیم‌گیری کند./

پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet