هدر اصلی
1392/04/14 13:35:31
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حاجی‌دلیگانی:

جریانات معتقد به قانون اساسی با هم تعامل کنند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس، گفت : پس از انتخابات ریاست جمهوری فضایی در کشور ایجاد شده تا جریانات سیاسی بیش از پیش بر نقاط مشترک خود تاکید کنند.
جریانات معتقد به قانون اساسی با هم تعامل کنند عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس، گفت : پس از انتخابات ریاست جمهوری فضایی در کشور ایجاد شده تا جریانات سیاسی بیش از پیش بر نقاط مشترک خود تاکید کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/26260.jpg جریانات,معتقد,به,قانون,اساسی,با,هم,تعامل,کنند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حسینعلی حاجی‌دلیگانی توضیح داد: کسانی که معتقد به قانون اساسی و اصول مترقی آن از جمله ولایت فقیه هستند خوب است که بتوانند با هم تعامل بیشتری داشته باشند زیرا کشور متعلق به همه جریانات است و همه باید در جهت پیشرفت آن کار و تلاش کنیم تا مسائل کشور را به پیش ببریم.

وی افزود: طبیعتا مردم به افراد مرجع در جامعه نگاه می‌کنند و وقتی ببینند این افراد با یکدیگر همدلی دارند این امر باعث امید و دلگرمی مردم می‌شود به شرط این که در راستای اهدافی که مردم برای آن انقلاب کرده‌اند، شهید داده‌اند و ایثارگری‌ کرده‌اند حرکت شود.

به گزارش ایسنا، این نماینده اصولگرای مجلس تصریح کرد: در حال حاضر خود به خود این فضا در کشور ایجاد شده که جریانات سیاسی بیش از پیش نقاط مشترک را مورد توجه قرار دهند و ما امیدواریم این فضا در آینده هم بیشتر تقویت شود.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet