عید سعید غدیرخم
1392/04/14 14:35:09
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمد صادقی:

وزرای دولت یازدهم باید روحیه تعامل با مجلس را داشته باشند

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: یکی از مهم ترین خصلتهای وزرای دولت آینده باید داشتن روحیه تعامل با مجلس باشد، چرا که وزرا غیر از ارتباط مستمر با رئیس جمهور باید با مجلس نیز کار کنند و پاسخگوی نمایندگان و مجلس باشند.
وزرای دولت یازدهم باید روحیه تعامل با مجلس را داشته باشند عضو هیات رئیسه مجلس گفت: یکی از مهم ترین خصلتهای وزرای دولت آینده باید داشتن روحیه تعامل با مجلس باشد، چرا که وزرا غیر از ارتباط مستمر با رئیس جمهور باید با مجلس نیز کار کنند و پاسخگوی نمایندگان و مجلس باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/20670.jpg وزرای,دولت,یازدهم,باید,روحیه,تعامل,با,مجلس,را,داشته,باشند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ شاهین محمد صادقی با اشاره به ویژگی های وزرای دولت یازدهم، توضیح داد: اصلی ترین ویژگی وزرای دولت آینده باید متدین و پایبند بودن به نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی و ولایت فقیه باشد و همچنین از سلامت مالی و اقتصادی و سیاسی و اخلاقی برخوردار باشند.

وی با بیان اینکه وزرای کابینه یازدهم باید سیاست های رئیس جمهور منتخب را قبول داشته باشند و بتوانند با او کار کنند و رئیس جمهور نیز آنها را قبول داشته باشد، افزود: اگر دو طرف همدیگر را قبول نداشته باشند و نتوانند با یکدیگر کار کنند، مشکل به وجود می آید.

عضو هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: تحصیلات و تجربه وزرای دولت آینده نیز باید‌ حتی المقدور با وزارتخانه مربوطه تطابق داشته باشد و در حوزه‌کاری خودشان افراد توانمند و امتحان پس داده باشند و بتوانند به خوبی مشکلات حوزه کاری خود را حل کنند و نیروهای انسانی خود را به خوبی بشناسند.

محمدصادقی ادامه داد: یکی از مهم ترین خصلت‌های وزرای دولت آینده باید داشتن روحیه تعامل با مجلس باشد، چرا که وزرا غیر از ارتباط مستمر با رئیس جمهور باید با مجلس کار کنند و پاسخگوی نمایندگان و مجلس باشند.

وی با تاکید بر اینکه وزرای دولت آینده غیر از توانایی علمی باید دارای توانایی جسمی نیز باشند، اظهار داشت: متانت و شان وزارت داشتن نیز از دیگر ویژگی‌هایی است که وزرای دولت آینده باید دارا باشند.

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه ویژگی اصلی وزرای دولت یازدهم باید معتدل بودن باشد، اظهار داشت: شعار اصلی آقای روحانی دولت اعتدال و عقلانیت بوده است و قاعدتا وزرای دولت آینده نیز نباید اهل افراط و تفریط باشند، چرا که در غیر این صورت در اداره وزارت مربوطه دچار مشکل می‌شوند.

محمد صادقی با تاکید بر اینکه وزرای دولت آینده باید‌کاری و فعال باشند،‌ گفت:‌ فردی باید به عنوان وزیر به مجلس معرفی شود که مشکل مردم را درک و خود را مدیون آنها بداند تا از عهده فعالیت هایی که به او سپرده شده بربیاید.

به گزارش تسنیم، وی خاطرنشان کرد: وزیری‌که در حل مسائل مربوط به وزارت خانه خود مشکل داشته باشد، قطعا نمی تواند مشکلات مردم را حل کند و برای وزارت نامناسب خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet