ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/14 14:43:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
افتخاری:

شبکه‌های ماهواره‌ای ایران یک خطر برای دشمنان جمهوری اسلامی محسوب می‌شوند

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: قطع برنامه‌های شبکه‌های ایرانی از شرکت ماهواره‌ای بین‌المللی نشانگر اهمیت و کارآمدی شبکه‌های تلویزیونی ایران است و نشان می‌دهد که این شبکه‌ها یک خطر برای دشمنان محسوب می‌شوند.
شبکه‌های ماهواره‌ای ایران یک خطر برای دشمنان جمهوری اسلامی محسوب می‌شوند عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: قطع برنامه‌های شبکه‌های ایرانی از شرکت ماهواره‌ای بین‌المللی نشانگر اهمیت و کارآمدی شبکه‌های تلویزیونی ایران است و نشان می‌دهد که این شبکه‌ها یک خطر برای دشمنان محسوب می‌شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/35378.jpg شبکه‌های,ماهواره‌ای,ایران,یک,خطر,برای,دشمنان,جمهوری,اسلامی,محسوب,می‌شوند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ لاله افتخاری در باره اقدام اخیر غربی‌ها در قطع برنامه‌های شبکه‌های ایرانی از شرکت ماهواره‌ای اروپایی آمریکایی اینتل‌ست توضیح داد: قطع برنامه‌های شبکه‌های ایرانی نشانه این است که قول و فعل غربی‌ها با هم یکی نیست، یعنی آنها آنچه می‌گویند به آن عمل نمی‌کنند و در حقیقت شعاری می‌دهند که در عمل چیزی مشاهده نمی‌شود.

وی ادامه داد: غربی‌ها بار اول نیست که چنین اقداماتی را انجام می‌دهند و به قول معروف تشت رسوایی آنها نیز در زمان انتخابات از بام افتاد، آنها در زمان انتخابات نیز شعارهایی از قبیل اینکه انتخابات آزاد و مردمی نیست و نتایج از قبل معلوم شده است را می‌دادند، ولی مشاهده شد که تمام مطالبی که غربی‌ها گفتند باطل بود و مردم ما نیز به دلیل اینکه خوب آنها را شناختند به تبلیغات و اظهارات آنها توجهی نکردند و کار خود را انجام دادند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: همچنین قطع برنامه‌های شبکه‌های ایرانی از ماهواره بین‌المللی نشانگر اهمیت و کارآمدی شبکه‌های تلویزیونی ماست و نشان می‌دهد که این شبکه‌ها یک خطر برای دشمنان محسوب می‌شود.

افتخاری تأکید کرد: با توجه به بایکوت خبری علیه کشور ما، جهان اسلام و مظلومان و از طرف دیگر با وجود سیاه نمایی‌هایی که در رسانه‌های تحت سلطه استکبار علیه ما، بیداری اسلامی و مسلمانان عالم صورت گرفته است، تأثیرگذاری این شبکه‌های تلویزیونی در فیلم‌ها و اخباری که پخش می‌کنند، مناسب بوده است و غربی‌ها از این موضوع ناخشنود هستند، به این خاطر حاضر هستند که شعارهای خود را زیرپا بگذارند تا مانع از رساندن صدای ما به گوش جهانیان شوند.

به گزارش تسنیم، وی خاطرنشان کرد: اگر غربی‌ها از اقدام اخیر خود در قطع شبکه‌های ایرانی دست برندارند، باید در جهت احقاق حقوق خود اقدامات لازم را انجام دهیم. گاهی اوقات از طریق مقابله به مثل و گاهی اوقات از طریق سکوت یا بی‌توجهی به اقدام آنها این کار صورت می‌گیرد، ولی ایران باید صدای خود را به گوش جهانیان برساند و آنهایی که مدعی دموکراسی و آزادی بیان هستند را به دنیا معرفی کنیم که چطور خودشان حاضر نیستند از جمهوری اسلامی صدا به کشورهای دیگر برسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet