عید سعید غدیرخم
1392/04/14 16:19:35
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مصری مطرح کرد:

دیدارهای فراکسیونی نمایندگان با رئیس جمهور منتخب

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: تاکنون برنامه‌ریزی برای دیدار نمایندگان مجلس با رئیس منتخب انجام نشده ،اما نمایندگان در قالب فراکسیون‌ها برنامه‌ریزی‌هایی برای دیدار با روحانی انجام داده‌اند.
دیدارهای فراکسیونی نمایندگان با رئیس جمهور منتخب سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: تاکنون برنامه‌ریزی برای دیدار نمایندگان مجلس با رئیس منتخب انجام نشده ،اما نمایندگان در قالب فراکسیون‌ها برنامه‌ریزی‌هایی برای دیدار با روحانی انجام داده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/36988.jpg دیدارهای,فراکسیونی,نمایندگان,با,رئیس,جمهور,منتخب Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ عبدالرضا مصری سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه‌های مجلس برای دیدار با رئیس جمهور منتخب، گفت: تاکنون برنامه‌ریزی برای دیدار نمایندگان مجلس با رئیس منتخب انجام نشده و در آینده نیز انجام نخواهد شد، اما نمایندگان در قالب فراکسیون‌ها برنامه‌ریزی‌هایی برای دیدار با روحانی انجام داده‌اند.

وی در همین زمینه ادامه‌داد: مجلس برنامه‌ رسمی برای دیدار با روحانی ندارد، اما نمایندگان در قالب فراکسیون‌ها مختار هستند که دیدارهایی را با وی برنامه‌ریزی کرده و انجام دهند، اما مجلس هیچ برنامه‌ای برای دیدار با رئیس جمهور منتخب ندارد.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در ادامه به برنامه‌ مجلس برای تجدید میثاق با آرمان‌های امام(ره) که هر ساله به مناسبت سالگرد مجلس انجام می‌شود اشاره کرد و گفت: به دلیل اینکه تمامی نمایندگان در روز 15 خرداد در حرم امام خمینی(ره) حضور داشتند، برنامه‌ریزی برای تجدید میثاق نمایندگان با آرمان‌های امام(ره) انجام نخواهد شد.

مصری در بخش دیگری از سخنانش اعتدال را میانه‌روی و دوری از رفتارهای رادیکالی معنا کرد و گفت: اعتدال معنایش این نیست که باید نصف از یک جناح و نصف از جناح دیگر در کابینه حضور داشته باشند، ممکن است از یک جناحی بیشتر و از یک جناحی نیز افراد کمتری در کابینه دولت یازدهم حضور داشته باشند، اما افراد معتدلی باشند. خط‌کش گذاشتن برای انتخاب افراد در کابینه به معنای اعتدال نیست.

وی تأکید کرد: افراد کابینه باید با تجربه، متخصص، معتدل و متعهد باشند. یعنی این افراد جنبه اعتدال در رفتار را مد نظر قرار دهند. رئیس جمهور حق دارد که آزادانه نسبت به چینش افراد با خصوصیات و سلایق مختلف اقدام کند، اما به طور قطع شعاری که آقای روحانی همواره بر آن تأکید داشته، شعار اعتدال است که امیدوارم این موضوع در انتخاب افراد مدنظر قرار گیرد.

به گزارش تسنیم،سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: ما هم در مجلس باید رفتار اعتدال‌گرایانه‌ای داشته باشیم. بنده معتقدم که جناح خاصی نباید افراد و سلایق مختلف را برای تشکیل کابینه به رئیس جمهور منتخب تحمیل کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet