ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/15 09:03:44
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسوی‌نژاد:

لایجه اختصاص 2 درصد از درآمد نفتی به استان خوزستان عادلانه نیست/ دولت لایحه را اصلاح کند

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت:‌تنظیم لایحه اختصاص ۲ درصد از درآمد نفتی به استان خوزستان از سوی دولت تبعیض‌آمیز است چرا که همه استان‌های نفت‌خیز با مشکلات عدیده‌ای روبرو هستند.
لایجه اختصاص 2 درصد از درآمد نفتی به استان خوزستان عادلانه نیست/ دولت لایحه را اصلاح کند عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت:‌تنظیم لایحه اختصاص 2 درصد از درآمد نفتی به استان خوزستان از سوی دولت تبعیض‌آمیز است چرا که همه استان‌های نفت‌خیز با مشکلات عدیده‌ای روبرو هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/31174.jpg لایجه,اختصاص,2,درصد,از,درآمد,نفتی,به,استان,خوزستان,عادلانه,نیست/,دولت,لایحه,را,اصلاح,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد با اشاره به مصوبه اخیر هیئت دولت در استان خوزستان مبنی بر اینکه دو درصد درآمد و صادرات نفت به این استان اختصاص یابد، اظهار داشت: تنظیم این لایحه از سوی دولت تبعیض‌آمیز است چرا که همه استان‌های نفت‌خیز با مشکلات  عدیده‌ای روبرو هستند.  
 عضو کمیسیون انرژی مجلس ادامه داد:‌ استان‌های نفت‌خیز از آلودگی‌های نفتی و تخریب زیرساخت‌ها رنج می‌برند و این مختص به استان خوزستان نیست از این رو لایحه دولت در خصوص اختصاص دو درصد درآمد نفت به استان خوزستان خلاف عدالت است.  
 نماینده مردم دشتستان در مجلس با بیان اینکه در صحن علنی به عنوان مخالف در این باره سخن خواهم گفت،‌تصریح کرد:‌دولت باید این لایحه را پس بگیرد یا اصلاح کند همچنین این لایحه خلاف اصل 3 بند 9 قانون اساسی است.  
 به گزارش باشگاه خبرنگاران، حجت الاسلام موسوی‌نژاد خاطرنشان کرد: ما با اختصاص درآمد نفتی به استان خوزستان مخالف نیستیم بلکه با منطقه‌ای دیدن این لایحه مخالف هستیم. /
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet