هدر اصلی
1392/04/15 10:06:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دواتگری:

از گمانه‌زنی در خصوص تغییرات مدیران استانی اجتناب شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نباید گمانه‌زنی هواداران در خصوص تغییر و تحولات احتمالی مدیریتی به پای رئیس‌جمهور منتخب نوشته شود.
از گمانه‌زنی در خصوص تغییرات مدیران استانی اجتناب شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نباید گمانه‌زنی هواداران در خصوص تغییر و تحولات احتمالی مدیریتی به پای رئیس‌جمهور منتخب نوشته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/24244.jpg از,گمانه‌زنی,در,خصوص,تغییرات,مدیران,استانی,اجتناب,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ مهدی دواتگری با تاکید برلزوم ثبات مدیریتی پست‌های غیر سیاسی در کشور گفت: بدون شک تغییرات در پست‌های سیاسی اجتناب‌ناپذیر است ولی امیدواریم در پست های غیر سیاسی حداقل تغییرات را داشته باشیم.
وی ادامه داد: در حال حاضر شایعاتی مبنی بر معرفی گزینه‌هایی برای پست‌های خاص مدیریتی در استان رواج دارد ولی این موارد تنها در حد شایعه بوده و هیچ‌گونه سندیتی ندارد.
دواتگری خاطر نشان کرد: اولویت اصلی رئیس جمهور منتخب، انتخاب وزرا و معاونین رئیس جمهور است و دیگر پست های مدیریتی بعد از انتخاب وزرا و معاونین انتخاب خواهند شد.
وی خواستار اجتناب از گمانه‌زنی در خصوص تغییرات در مدیران استانی شد و گفت: مدیران فعلی با تمام توان تا دقیقه نود مدیریت خود به انجام وظایف سازمانی خود خواهند پرداخت و با این گمانه‌زنی‌ها نباید در مدیران فعلی یاس و ناامیدی ایجاد شود.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خاطر نشان کرد: نباید از نظر دور داشت که دولت جدید سیاست های خاص خود را دارد و باید با سیستمی روی کار بیاید که بتواند این سیاست ها را اجرایی کند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet