خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1392/04/15 10:57:13
سرویس دیگر رسانه‌ها_
طاهری:

موضوع قطع شبکه‌های ماهواره‌ای ایرانی در کمیسیون فرهنگی بررسی می‌شود

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از بررسی موضوع قطع شبکه‌های ماهواره‌ای ایرانی در این کمیسیون خبر داد.
موضوع قطع شبکه‌های ماهواره‌ای ایرانی در کمیسیون فرهنگی بررسی می‌شود سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از بررسی موضوع قطع شبکه‌های ماهواره‌ای ایرانی در این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/13645.jpg موضوع,قطع,شبکه‌های,ماهواره‌ای,ایرانی,در,کمیسیون,فرهنگی,بررسی,می‌شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام سید علی طاهری با اشاره به قطع شبکه‌های ایرانی از شرکت ماهواره‌ای اروپایی آمریکایی "اینتل‌ست" اظهار داشت: این اقدام غربی‌ها اولین بار نیست که اتفاق می‌افتد و آخرین بار هم نخواهد بود که نظام سلطه علیه ملت‌هایی که در پی استقلال خود هستند، از عناوین مثبت و مقدسی چون حقوق بشر و آزادی استفاده می‌کند.
وی ادامه داد: جایی که بحث کوبیدن نظام ماست، اگر کوچکترین اتفاقی براساس قانون در کشور ما اتفاق بیفتد، آن را برخلاف آزادی بیان و حقوق بشر معرفی می‌کنند و آنها علنا مقابل چشم همه مردم دنیا، خفقان ایجاد می‌کنند و جلوی آزادی بیان و اطلاع‌رسانی شفاف را می‌گیرند.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: دنیا به این سیاست یک بام و چند هوایی که نظام سلطه در مقابله با ملت‌های مستقل در پیش گرفته، عادت کرده است.
حجت‌الاسلام طاهری در خصوص پیگیری این موضوع، گفت: صداوسیما در خصوص قطع شبکه‌های ایرانی از سوی غربی‌ها اقداماتی را انجام داده است، ولی باید از همه ابزارهای قانونی  نهایت استفاده شود تا ما بتوانیم به حق مسلم خود در این زمینه برسیم.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی در پاسخ به این پرسش که آیا مجلس قصد بررسی این موضوع را در کمیسیون فرهنگی ندارد، خاطرنشان کرد: فعلاً در ایامی هستیم که مجلس برنامه‌ای ندارد و  زمانی که مجلس فعال شود،‌ این موضوع را می‌توان پیگیری کرد. طبیعتاً بحث تخصصی این موضوع در کمیسیون فرهنگی مجلس بررسی می‌شود و باید از طریق نمایندگان صحبت شود تا یک اقدام موثرتر داشته باشیم./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet