هدر اصلی
1392/04/15 12:27:39
سرویس سیاسی
احمدی:

تقویت ارتباط با روحانیت به نفع دولت یازدهم است

عضو فراکسیون روحانیون مجلس با بیان اینکه تقویت ارتباط با روحانیت به نفع دولت روحانی است، گفت: این ارتباط در پیشبرد اهداف دولت به روحانی کمک می‌کند.
تقویت ارتباط با روحانیت به نفع دولت یازدهم است عضو فراکسیون روحانیون مجلس با بیان اینکه تقویت ارتباط با روحانیت به نفع دولت روحانی است، گفت: این ارتباط در پیشبرد اهداف دولت به روحانی کمک می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/20780.jpg تقویت,ارتباط,با,روحانیت,به,نفع,دولت,یازدهم,است Icana

وحید احمدی در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ضرورت ارتباط دولت با روحانیت، با بیان اینکه روحانیت قشری اثر گذار و مورد اعتماد جامعه هستند، گفت: مردم به اشکال مختلف به روحانیت مراجعاتی داشته و مسائل متنوعی را مطرح می کنند که همین مراجعات باعث می شود که روحانیون در جریان یکسری اطلاعات و مشکلات مردم قرار گیرد.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ارتباط دولت با روحانیت بیش از هر کسی به نفع خود دولت است، افزود: با توجه به روحانی بودن رئیس جمهور منتخب، تصور می کنم او از اهمیت ارتباط با روحانیت آگاه بوده و حساسیت و ضرورت این اتفاق را درک می کند.

وی با اشاره به ضرورت ارتباط روحانیت با دولت، تصریح کرد: روحانیت در جامعه‌ای زندگی می کنند که مشروعیت حکومت و حاکمیت آن با مبانی اسلامی است که در راس آن ولی فقیه قرار دارد، بنابراین نمی توانند نسبت به دولت بی تفاوت باشند.

این نماینده مردم در مجلس نهم توضیح داد: روحانیت باید ضمن حضور در متن جامعه و واکاوی مشکلات مردم، در راستای تقویت نظام اسلامی، حاکمیت و توجیه مردم برای توجه به حاکمیت، مراعات قوانین حاکمیت، مسئولیت در قبال حاکمیت و مسئولیت حاکمیت در قبال مردم، تلاش کند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روحانیت در راستای پیشبرد اهداف و برنامه های دولت  نقش کمک کننده و تبیین کننده دارند، گفت: روحانیت می تواند مشکلات و دغدغه های مردم را به اطلاع دولتمردان برساند./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet