ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/15 13:09:18
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فولادگر خبر داد:

بررسی تخلفات دولت در خصوصی سازی و توزیع سهام عدالت در قوه قضائیه

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهار قانون اساسی مجلس از بررسی پرونده شکایت مجلس از دولت در خصوص تخلف در توزیع سهام عدالت و اجرای قانون خصوصی سازی شرکت های دولتی در قوه قضائیه خبر داد.
بررسی تخلفات دولت در خصوصی سازی و توزیع سهام عدالت در قوه قضائیه رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهار قانون اساسی مجلس از بررسی پرونده شکایت مجلس از دولت در خصوص تخلف در توزیع سهام عدالت و اجرای قانون خصوصی سازی شرکت های دولتی در قوه قضائیه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/23341.jpg بررسی,تخلفات,دولت,در,خصوصی,سازی,و,توزیع,سهام,عدالت,در,قوه,قضائیه Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حمیدرضا فولادگر گفت: بررسی پرونده تخلفات دولت در اجرای اصل 44 قانون اساسی و خصوصی سازی ها و توزیع سهام عدالت در مراحل پایانی قرار دارد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پس از تعطیلات از نماینده پارلمانی قوه قضائیه می خواهیم در خصوص روند بررسی این پرونده و نتایج آن به کمیسیون ویژه گزارش دهد.

وی همچنین از تهیه گزارشی در خصوص عملکرد دولت در اجرای قانون خصوصی سازی از ابتدای سال 91 تاکنون خبر داد و اظهار داشت: این گزارش پیش از پایان دولت دهم د ر صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.

فولادگر تاکید کرد: پرونده های تخلفات دولت که در  صحن علنی مجلس به تصویب رسیده به نوبت در قوه قضائیه در حال بررسی است.

به گزارش مهر، اردیبهشت ماه سال 91 گزارش نهایی کمیسیون ویژه نظارت و پیگیری اجرای اصل 44 قانون اساسی در مورد عملکرد واگذاری سهام شرکت های دولتی در سال 89 و سه ماهه اول سال 90 قرائت شد و نمایندگان مجلس با رای خود با ارائه گزارش تخلفات دولت در واگذاری ها به قوه قضائیه موافقت کردند.

کمیسیون ویژه نظارت و پیگیری اصل 44 قانون اساسی در گزارش خود از تخلفات دولت در اجرای این قانون، خواستار اصلاح ساختار و تصحیح روند اجرای طرح توزیع سهام عدالت شده بود./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet