خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/04/15 13:39:37
سرویس سیاسی
سبحانی‌فر خبر داد:

توقف تشکیل فراکسیون اعتدال در مجلس

نماینده مردم سبزوار و جغتای در مجلس، از توقف تشکیل فراکسیون اعتدال در مجلس خبر داد و گفت: تشکیل چنین فراکسیون‌هایی در مجلس، نیازمند بررسی و تعاملات بیشتر بین نمایندگان است.
توقف تشکیل فراکسیون اعتدال در مجلس نماینده مردم سبزوار و جغتای در مجلس، از توقف تشکیل فراکسیون اعتدال در مجلس خبر داد و گفت: تشکیل چنین فراکسیون‌هایی در مجلس، نیازمند بررسی و تعاملات بیشتر بین نمایندگان است. https://cdn.icana.ir/d/019/28424.jpg توقف,تشکیل,فراکسیون,اعتدال,در,مجلس Icana

رمضانعلی سبحانی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اعلام اینکه موضوع تشکیل فراکسیون اعتدال در آخرین نشست علنی مجلس بین نمایندگان مطرح شد، گفت: در حاشیه نشست علنی مجلس، امضاهایی برای تشکیل این فراکسیون جمع‌آوری شد.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در مجلس، با بیان اینکه هدف از تشکیل فراکسیون اعتدال در مجلس، حمایت از دولت منتخب است، افزود: با توجه به اینکه دولت منتخب، شعار اصلی خود را بر پایه اعتدال تعیین کرده، نمایندگان مجلس بر خود واجب دانستند که برای تحقق شعار اعتدال‌گرایانه دولت تلاش و برنامه‌ریزی کنند.

وی از توقف تشکیل فراکسیون اعتدال در مجلس خبر داد و گفت: در نهایت طراحان تشکیل این فراکسیون به این نتیجه رسیدن که ایجاد چنین فراکسیون‌هایی نیازمند بررسی و تعاملات بیشتر بین نمایندگان است، از این رو تصمیم بر این شد که تشکیل این فراکسیون تا برنامه ریزی و تصمیم‌گیری نهایی، متوقف شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با تکذیب خبر تشکیل فراکسیون اعتدال در مجلس، یادآور شد:  من به‌عنوان یکی از طراحان این طرح اعلام می‌کنم که تشکیل این فراکسیون به برگزاری نشست علنی مجلس موکول شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet