هدر اصلی
1392/04/15 16:05:35
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ندیمی خبر داد

احتمال موافقت‌ حداکثری مجلس با کابینه دولت یازدهم

نماینده لاهیجان در مجلس گفت: با توجه به برداشت‌ها و گمانه‌زنی‌ها و احتمال معرفی کابینه پرقدرت به مجلس احتمال موافقت‌ حداکثری با کابینه دولت کنونی وجود دارد.
احتمال موافقت‌ حداکثری مجلس با کابینه دولت یازدهم نماینده لاهیجان در مجلس گفت: با توجه به برداشت‌ها و گمانه‌زنی‌ها و احتمال معرفی کابینه پرقدرت به مجلس احتمال موافقت‌ حداکثری با کابینه دولت کنونی وجود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/1230.jpg احتمال,موافقت‌,حداکثری,مجلس,با,کابینه,دولت,یازدهم Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان در مجلس با اشاره به ویژگی‌های وزرای دولت یازدهم اظهار داشت: اعتدال، قانون‌مداری، کارآمدی، برنامه‌ریزی و تعامل با مجلس از جمله ویژگی‌هایی است که برای وزرای دولت یازدهم تعریف شده و چنانچه این ویژگی‌ها کاملًا تعقیب شود، طبیعتاً مجلس با این نوع ساختار کاملاً موافق خواهد بود.
وی با اشاره به انتظارات نمایندگان از دولت آینده افزود: با توجه به شرایط تحریم و وضعیت کنونی کشور، باید افرادی در کابینه قرار بگیرند که از نظر تجربه، هماهنگی، همسویی و روزآمدی بتوانند پاسخگوی نیازهای امروز کشور باشند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه افراد آکادمیک و غیر اجرایی پاسخگوی نیازهای کشور نخواهند بود،خاطرنشان کرد: در این راستا تنها کسانی می‌توانند پاسخگوی نیازهای کشور باشند که از سوابق علمی، اجرایی، کارآمدی، روزآمدی و قانونمندی برخوردار باشند.
ندیمی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر ادامه تکاملی دولت‌های قبل تصریح کرد: امروز نیازمند آن هستیم که طبق فرمایش ایشان با به ‌کارگیری افراد ولایتمدار و سخت‌کوش ادامه تکاملی دولت‌های قبل را در جهت رفع نیازهای امروز کشور داشته باشند تا حوزه‌های اقتصادی و مانند آن را تحت تأثیر قرار دهند.
به گزارش خبرگزاری فارس، نماینده لاهیجان با اشاره به گمانه‌زنی مجلس نسبت به کابینه آینده گفت: با توجه به بانک اطلاعات کارگروه تشکیلات رئیس جمهور منتخب که بنده از آن مطلع هستم، تأکید روی افرادی شده که مجموعاً افراد قابل اعتماد از نظر نظام اجرایی و وزارت هستند، بنابراین با توجه به برداشت‌ها و گمانه‌زنی‌ها و احتمال معرفی کابینه پرقدرت به مجلس احتمال موافقت‌ حداکثری با کابینه دولت کنونی وجود دارد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet