ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/15 18:40:28
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کاظم جلالی:

کابینه دولت یازدهم باید کاری، پرتلاش و دارای برنامه باشد

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس گفت: افرادی که به عنوان وزیر به مجلس معرفی می شوند نباید حاشیه پرداز باشند و به دنبال برجسته کردن اختلافات و حاشیه سازی نباشند تا بتوان در این شرایط مشکلات کشور را حل کرد.
کابینه دولت یازدهم باید کاری، پرتلاش و دارای برنامه باشد رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس گفت: افرادی که به عنوان وزیر به مجلس معرفی می شوند نباید حاشیه پرداز باشند و به دنبال برجسته کردن اختلافات و حاشیه سازی نباشند تا بتوان در این شرایط مشکلات کشور را حل کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/26701.jpg کابینه,دولت,یازدهم,باید,کاری،,پرتلاش,و,دارای,برنامه,باشد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ کاظم جلالی رئیس فراکسیون رهروان ولایت مجلس در خصوص مهم ترین ویژگی‌های کابینه دولت یازدهم،‌ گفت: کابینه دولت یازدهم باید کاری، پرتلاش و دارای برنامه و خارج از چارچوب‌های باندی، جناحی و گروهی باشد.
وی افزود: عقلانیت،‌ تدبیر و اعتدال باید در انتخاب اعضای کابینه یازدهم کاملا مدنظر قرار گرفته و نگاه این کابینه با توجه به شرایط اقتصادی کشور، باید حل مشکلات اقتصادی یا کمترکردن مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم باشد.
رئیس فراکسیون رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه اعضای‌کابینه طبعا باید از شرایط خاصی برخوردار باشند‌ که بخشی از آن عمومی است و به اعتقادات آنها باز می‌گردد، تصریح کرد: وزرای دولت آینده باید‌کاملا به نظام جمهوری اسلامی ایران، ولایت فقیه و صیانت از ارزش‌های دینی و اخلاقی و انقلابی کشور وفادار بوده و افراد عمیقا متدینی باشند.
جلالی همچنین خاطرنشان‌کرد: وزرای دولت آینده باید متناسب با وزراتخانه مورد نظر، دارای شرایط کارآمدی و توان بالا بوده و خصوصا پاک‌دست و پاکدامنی و همچنین دارای روحیه دوری از اشرافی‌گری باشند.
وی در خصوص شرایط کارآمدی وزرای دولت یازدهم، اظهار داشت: افرادی باید به عنوان وزیر به مجلس معرفی شوند که در این شرایط حساس کشور از توانایی بالایی برخوردار بوده و برای حل مشکلات مردم کارآمد باشند.
رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس تاکید‌کرد: افرادی‌که به عنوان وزیر به مجلس معرفی می‌شوند نباید حاشیه‌پرداز باشند و به دنبال برجسته‌کردن اختلافات و حاشیه‌سازی بروند، با این شرایط می‌توان مشکلات کشور را حل کرد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، جلالی به ویژگی‌های دولت اعتدالی نیز اشاره کرد‌ و‌ در این زمینه گفت: حرکت در مسیر عقلانیت، دوری از تندروی، محور قراردادن اخلاق در سیاست، دوری از حاشیه پردازی‌ها و عدم تبدیل مسائل فرعی به اصلی، از مهم‌ترین شاخصه‌های دولت اعتدال است./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet