هدر اصلی
1392/04/15 18:44:52
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مصری:

زمان نیمه دوم تعطیلات تابستانی نمایندگان مجلس هنوز مشخص نیست

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: زمان نیمه دوم تعطیلات تابستانی نمایندگان مجلس هنوز مشخص نیست که ما این موضوع را در جلسه هفته آینده هیئت رئیسه بررسی خواهیم کرد.
زمان نیمه دوم تعطیلات تابستانی نمایندگان مجلس هنوز مشخص نیست سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: زمان نیمه دوم تعطیلات تابستانی نمایندگان مجلس هنوز مشخص نیست که ما این موضوع را در جلسه هفته آینده هیئت رئیسه بررسی خواهیم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/36988.jpg زمان,نیمه,دوم,تعطیلات,تابستانی,نمایندگان,مجلس,هنوز,مشخص,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالرضا مصری با اشاره به زمان نیمه دوم تعطیلات تابستانی نمایندگان، گفت: هنوز برای تعیین زمان نوبت دوم تعطیلات تابستانی نمایندگان برنامه‌ریزی نشده و زمان آن فعلا مشخص نیست. وی ادامه داد: با توجه به اینکه در حال حاضر نمایندگان در تعطیلات تابستانی بوده و مجلس تعطیل است، در جلسه هفته آینده هیئت رئیسه، تعیین زمان نوبت دوم تعطیلات تابستانی نمایندگان در دستور کار قرار دارد که مشخص خواهد شد.
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در ادامه به زمان بررسی اعتبارنامه نمایندگان برخی حوزه‌های انتخابیه که در میان‌دوره‌ای مجلس انتخاب شده‌‌اند، اشاره کرد و گفت: بررسی اعتبارنامه نمایندگان جدید نیز پس از پایان تعطیلات تابستانی مجلس و در هفته آینده انجام می‌شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مصری در بخش دیگری از سخنانش به موضوع تعیین کابینه توسط رئیس جمهور منتخب برای تشکیل دولت یازدهم اشاره کرد و افزود: مجلس هیچ‌گونه دخالتی در معرفی افراد به رئیس جمهور منتخب جهت تشکیل کابینه نخواهد داشت، ما فقط نظر مشورتی به وی می‌دهیم.
براساس آیین‌نامه داخلی مجلس، نمایندگان در فصل تابستان یک ماه تعطیلات تابستانی دارند که در دو بخش دو هفته‌ای انجام می‌شود. در حال حاضر نمایندگان در دو هفته ابتدایی تعطیلات تابستانی خود به سر می‌برند.
پیش از این برخی رسانه‌ها نیمه اول شهریور را زمان نوبت دوم تعطیلات تابستانی نمایندگان اعلام کرده بودند که سخنگوی هیئت رئیسه مجلس این موضوع را رد کرد و گفت که زمان آن هنوز مشخص نیست./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet