ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/16 08:45:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آصفری:

جاسوسی آمریکا از نهادهای اروپایی، چهره پلید آنها را نمایان کرد

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به افشای پروژه جاسوسی دولت آمریکا از نهادهای اروپایی، گفت:‌ جاسوسی آمریکا از نهادهای اروپایی نشان داد که این کشور به متحدان خود نیز رحم نمی‌کند.
جاسوسی آمریکا از نهادهای اروپایی، چهره پلید آنها را نمایان کرد عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به افشای پروژه جاسوسی دولت آمریکا از نهادهای اروپایی، گفت:‌ جاسوسی آمریکا از نهادهای اروپایی نشان داد که این کشور به متحدان خود نیز رحم نمی‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/40122.jpg جاسوسی,آمریکا,از,نهادهای,اروپایی،,چهره,پلید,آنها,را,نمایان,کرد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمد‌حسن آصفری عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی بااشاره به افشای پروژه جاسوسی دولت آمریکا از نهادهای اروپایی، توضیح داد: آمریکا برای تامین منافع خود حتی به کشورهای اروپایی که از متحدان دیرینه این کشور محسوب می‌شوند رحم نمی‌کند.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دولت آمریکا و دستگاه‌اطلاعاتی این کشور برای نیل به اهداف کشورشان هیچ خط قرمزی را نمی‌شناسند و از مدت‌ها پیش به جاسوسی در نهادهای اتحادیه اروپا مشغول بوده‌اند.

آصفری با اشاره به اینکه آلمان یکی از نقاط عطف در پروژه جاسوسی آمریکا از اروپا بوده است، ادامه داد:‌ آلمان بزرگترین شریک تجاری آمریکا محسوب می‌شود ولی آمریکایی‌ها با بی‌شرمی تمام ایمیل‌ها و تلفن‌های هزاران نفر از شهروندان این کشور را کنترل می‌کرده‌اند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، تصریح کرد: افشاگری‌های اسنودن که سابقاً از نیروهای اطلاعاتی و امنیتی آمریکا بوده بار دیگر خوی پلید این کشور را آشکار کرد و نشان داد که آمریکا به هیچ وجه قابل اعتماد نیست چرا که به دوستان خود نیز رحم نمی‌کند.


به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)،یک روزنامه آلمانی در گزارشی از تیرگی مناسبات دو سوی آتلانتیک در سایه انتشار گزارش‌هایی درباره جاسوسی اطلاعاتی آمریکا از سازمان‌ها و موسسات اروپایی خبر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet