هدر اصلی
1392/04/16 08:47:52
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت‌پور:

دولت تفلیس قادر به ایجاد خلل در وضعیت اقتصادی ایران نیست

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه ایران پس از انقلاب به خودکفایی رسیده است، گفت: دولت تفلیس در حد و اندازه ایجاد خلل در وضعیت اقتصادی ایران نیست.
دولت تفلیس قادر به ایجاد خلل در وضعیت اقتصادی ایران نیست عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه ایران پس از انقلاب به خودکفایی رسیده است، گفت: دولت تفلیس در حد و اندازه ایجاد خلل در وضعیت اقتصادی ایران نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/36751.jpg دولت,تفلیس,قادر,به,ایجاد,خلل,در,وضعیت,اقتصادی,ایران,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛منصور حقیقت‌پور عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به اظهارات دولت گرجستان مبنی بر اینکه تفلیس به ایران اجازه دور زدن تحریم را نمی‌دهد، توضیح داد: دولت گرجستان با خوش خدمتی به اربابان غربی و آمریکایی خود قصد دارد تا یکسری امتیازات در قبال این کار از آنها بگیرد.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی، توضیح داد: این‌گونه رفتارها در تاریخ روابط ایران و گرجستان کم سابقه بوده و تاثیری منفی بر روابط آتی تهران – تفلیس می‌گذارد.
حقیقت‌پور ادامه داد: گرجستان با این کار نشان داد که کشوری مستقل نیست و در تصمیم‌گیری‌های خود گوش به فرمان آمریکا است.

وی افزود: دولت تفلیس در حد و اندازه ایجاد خلل در وضعیت اقتصادی ایران نیست و جمهوری اسلامی ایران تحریم‌ها را به راحتی پشت سر خواهد گذاشت همانطور که در سی و چهار سال گذشته این کار را کرده است.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، گفت: گرجستان با این اقدام نه ایران، بلکه خود را تحریم کرد و تحت سیطره غرب قرار داد چرا که ایران طی سال‌های پس از انقلاب به خودکفایی و بی‌نیازی از غرب رسیده است.

به گزارشمجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)،دولت گرجستان از روز اول ژوئیه (10 تیر) ورود بدون ویزای اتباع ایرانی به این کشور را ممنوع اعلام کرد و بیان کرده که این کشور اجازه دور زدن تحریم‌ها را به ایران از طریق گرجستان نمی‌دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet