ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/16 09:05:44
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بائوج‌لاهوتی:

واردات پنبه باعث تشدید بیکاری در شمال کشور شده است

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه واردات گسترده پنبه موجب تشدید آمار بیکاری در مناطق شمالی کشور شده است، افزود: این اقدام تبعات بسیاری بدی را برای صنعت ریسندگی کشور به‌دنبال دارد.
واردات پنبه باعث تشدید بیکاری در شمال کشور شده است سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه واردات گسترده پنبه موجب تشدید آمار بیکاری در مناطق شمالی کشور شده است، افزود: این اقدام تبعات بسیاری بدی را برای صنعت ریسندگی کشور به‌دنبال دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/703.jpg واردات,پنبه,باعث,تشدید,بیکاری,در,شمال,کشور,شده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ مهرداد بائوج‌لاهوتی با انتقاد از واردات گسترده پنبه‌ از کشورهای خارجی به داخل کشور، گفت: این اقدام وزارت صنعت، معدن و تجارت خلاف قانون بوده و تبعات بسیاری بدی را برای صنعت ریسندگی کشور به‌دنبال دارد.
نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه واردات گسترده پنبه موجب تشدید آمار بیکاری در مناطق شمالی کشور شده است، افزود: متأسفانه با اجرای سیاست‌های اشتباه مسئولان تنها فضا برای فعالیت دلالان باز شده است.
وی با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب درباره حمایت از کار و سرمایه‌ای ایرانی، تصریح کرد: به طور حتم مسئولان باید در جهت تحقق این موضوع تلاش کنند،اما متأسفانه اقدامات غیرکارشناسی مسئولان دولتی کشور را از تحقق این امور دور کرده است.
بائوج‌لاهوتی ادامه داد: متاسفانه یکی ازعلت‌هایی که هر روزه در بخش کشاورزی دیده می‌شود تعداد شاغلین کاهش می‌یابد، این است که برای تولید کننده دیگر تولید به صرفه نیست؛ زیرا از یک سو با افزایش نهاده‌ها و از سوی دیگر با افزایش هزینه تولید و از همه مهم‌تر با واردات بی‌رویه مواجه می‌شود که به طور قطع این اقدامات ایجاد مشکل می‌کند.
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، بر لزوم حمایت از صنعت ریسندگی و تولید پنبه در کشور تأکید کرد و گفت: به طور حتم حماسه اقتصادی بدون حمایت از تولید ایرانی و جلوگیری از واردات بی رویه محقق نمی‌شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet