ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/16 09:44:20
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رستمیان:

اجرای طرح پزشک خانواده مستلزم اقدامات کارشناسی است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان خانه ملت گفت: اشکالات موجود در طرح پزشک خانواده باید با کار کارشناسی شده رفع و با اقدامات مناسب روند اجرایی آن طی شود.
اجرای طرح پزشک خانواده مستلزم اقدامات کارشناسی است عضو کمیسیون بهداشت و درمان خانه ملت گفت: اشکالات موجود در طرح پزشک خانواده باید با کار کارشناسی شده رفع و با اقدامات مناسب روند اجرایی آن طی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/38277.jpg اجرای,طرح,پزشک,خانواده,مستلزم,اقدامات,کارشناسی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالرحمن رستمیان با اشاره به عدم موفقیت اجرای طرح پزشک خانواده، گفت: نخست این طرح باید از شهرستان‌ها و استان‌های کوچکتر آغاز می‌شد تا مردم دسترسی بهتری به خدمات پزشکی پیدا می‌کردند، چراکه این مناطق نسبت به سایر مناطق کشور از تجهیزات و خدمات پزشکی کمتری برخوردار هستند.
وی در ادامه افزود: به طور قطع طرح پزشک خانواده که طرحی جدید در ارائه خدمات بهتر به جامعه پزشکی محسوب می‌شود، از موانع و مشکلاتی نیز برخوردار است که با گذشت زمان می‌توان آنها را حل کرد.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان خانه ملت تصریح کرد: طرح پزشک خانواده در تهران نیازمند تخصیص اعتبارات و بودجه فراوانی است، چراکه این استان پایتخت کشور و جزو پرجمعیت ترین مناطق ایران محسوب می‌شود، بنابراین تهران باید جزو آخرین شهرهایی باشد که این طرح در آن اجرایی می‌شود.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، نماینده مردم دامغان در مجلس در پایان خاطر نشان کرد: اشکالات موجود در طرح پزشک خانواده باید با کار کارشناسی شده رفع و با اقدامات مناسب روند اجرایی آن طی شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet