ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/16 10:03:23
سرویس دیگر رسانه‌ها_
غضنفرآبادی:

مسوولان بااخلاق و مجرب، جامعه را به سوی امید سوق می‌دهند

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس بر ضرورت مزین بودن مسوولان در جامعه اسلامی به اخلاق اسلامی تاکید کرد و گفت: وجود مسوولان بااخلاق، مجرب و کاربلد جامعه را به سوی امید، پویایی و خرمی سوق می‌دهد.
مسوولان بااخلاق و مجرب، جامعه را به سوی امید سوق می‌دهند عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس بر ضرورت مزین بودن مسوولان در جامعه اسلامی به اخلاق اسلامی تاکید کرد و گفت: وجود مسوولان بااخلاق، مجرب و کاربلد جامعه را به سوی امید، پویایی و خرمی سوق می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/13639.jpg مسوولان,بااخلاق,و,مجرب،,جامعه,را,به,سوی,امید,سوق,می‌دهند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی با تاکید بر استفاده از افرادی که بتوانند با عملکرد و اخلاق خود روحیه امیدواری را به جامعه تزریق کنند، گفت: زمانی که مردم در نظام کشور با مسوولی مواجه می‌شوند اولین موضوع مورد توجه آنها اخلاق اسلامی فرد خواهد بود.
وی ادامه داد: این اخلاق اسلامی ابتدا خوش‌برخوردی و خوش‌زبانی با مردم است و هر مسوول باید خود را به معنای واقعی نوکر مردم بداند و اگر غیر از این تصور وجود داشته باشد، در شان نظام جمهوری اسلامی نیست که از او به عنوان مسوول استفاده شود.
نماینده مردم بم و ریگان در مجلس خاطرنشان کرد: مردم اگر احساس کنند یک مسوول به دنبال آن است که مشکلات‌شان را حل کند قطعا روحیه امیدواری و نشاط در نظام و کشور به وجود می‌آید.
غضنفرآبادی در ادامه با تاکید بر لزوم مجرب بودن مسئولان در کنار رعایت اخلاق، تصریح کرد: هر کس که در منصبی گذاشته می‌شود باید علاوه بر اخلاق خوب بر حوزه کاری خود تسلط داشته باشد تا موجب سرگردانی در مردم نشود.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی با بیان اینکه باید افراد آگاه نسبت به موضوعات و مسائل کشور و با اخلاق در جامعه وجود داشته باشد، یادآور شد: وجود مسوولانی آگاه و با اخلاق در جامعه، جامعه را به سوی امیدواری، حیات، پویایی و خرمی سوق می‌دهد و اگر غیر از این باشد جامعه به سمت سستی، کژی و بی‌اعتمادی کشیده می‌شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet