هدر اصلی
1392/04/16 10:58:14
سرویس دیگر رسانه‌ها_

حقیقت‌پور از آخرین وضعیت پیگیری حوادث 22 بهمن قم می گوید

رییس کمیته پیگیری حوادث ۲۲ بهمن قم در سال گذشته در مجلس، گفت: قرائت گزارش این کمیته در صحن‌علنی به نظر رئیس هیئت‌رئیسه مجلس بستگی دارد.
حقیقت‌پور از آخرین وضعیت پیگیری حوادث 22 بهمن قم می گوید رییس کمیته پیگیری حوادث 22 بهمن قم در سال گذشته در مجلس، گفت: قرائت گزارش این کمیته در صحن‌علنی به نظر رئیس هیئت‌رئیسه مجلس بستگی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/34505.jpg حقیقت‌پور,از,آخرین,وضعیت,پیگیری,حوادث,22,بهمن,قم,می,گوید Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ منصور حقیقت‌پور درباره آخرین وضعیت رسیدگی و پیگیری حوادث 22 بهمن سال گذشته در قم، اظهار داشت: کمیته پیگیری حوادث 22 بهمن قم گزارش خود را نهایی کرده و تحویل رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی داده است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، نماینده مردم اردبیل، سرعین و نمین در مجلس در ادامه افزود: ظاهرا قرار است خلاصه‌ای از گزارش این کمیته در صحن  کمیسیون قرائت شود، اما هیئت‌رئیسه مجلس و همچنین آقای بروجردی، رییس کمیسیون امنیت ملی، باید این موضوع را برنامه‌ریزی کنند، ضمن اینکه تصمیم‌گیری برای قرائت این گزارش در صحن‌علنی، در صلاحیت هیئت‌رئیسه مجلس است.
گفتنی است؛ در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن سال گذشته در قم، چند نفر با سر دادن شعارهایی سعی در برهم زدن سخنرانی "علی لاریجانی" رئیس مجلس شورای اسلامی داشتند و موجب ایجاد اخلال در مراسم باشکوه گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی در حرم مقدس حضرت معصومه سلام‌الله‌علیه شدند که در راستای شفاف‌سازی و پیگیری علل وقوع این حادثه، کمیسیون امنیت ملی مجلس ،‌ اقدام به تشکیل کمیته‌ حقیقت‌یاب کرد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet