هدر اصلی
1392/04/16 11:30:28
سرویس دیگر رسانه‌ها_

انتقاد موسوی‌نژاد از عملکرد مدیران کارخانه سیمان دشتستان

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی از عملکرد مدیران کارخانه سیمان این شهر و نحوه برخورد آنها با کارکنان کارخانه انتقاد کرد.
انتقاد موسوی‌نژاد از عملکرد مدیران کارخانه سیمان دشتستان نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی از عملکرد مدیران کارخانه سیمان این شهر و نحوه برخورد آنها با کارکنان کارخانه انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/31174.jpg انتقاد,موسوی‌نژاد,از,عملکرد,مدیران,کارخانه,سیمان,دشتستان Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛مهدی موسوی‌نژاد گفت:کارخانه سیمان دشتستان که از حدود 10 سال قبل کار خود را با مدیران فعلی این کارخانه آغاز کرده، تبعیضها و محدودیتهای زیادی علیه نیروهای بومی از سوی مدیران آن اعمال می‌شود.

وی ادامه داد: مدیران کارخانه از میان نیروهای غیربومی انتخاب و با سفارش برخی مسئولین به کارخانه تحمیل شده‌اند و این درحالیست که منطقه خود از نیروهای تحصیل‌کرده و متخصص در همان رشته‌ها برخوردار است، این مدیران غیربومی حضور چندانی در کارخانه نداشته و هفته‌ای یک روز در محل کارخانه حاضر می‌شوند و از سوی دیگر اقامت موقت آنها در منطقه و نیز جابه‌جایی و رفت‌و‌آمد آنها به تهران هزینه‌های زیادی را برای کارخانه به همراه دارد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نکته دیگری که در مورد مدیران غیربومی این کارخانه وجود دارد مشکلات اخلاقی آنهاست به گونه‌ای که دستگاه‌های ذی‌ربط نیز تذکراتی را در خصوص این افراد داده‌اند.

موسوی‌نژاد خاطرنشان کرد: مدیرعامل کارخانه سیمان دشتستان برخی نیروهای خود را برای تأمین نیروی دستگاه‌های منطقه‌ای به این دستگاه‌ها و ادارات مأمور می‌کند و یا برای این دستگاه‌ها سهمیه سیمان در نظر می‌گیرد تا از این طریق این دستگاه‌ها را با خود همراه کرده و حمایت آنها را جلب کند و از جمله به طور غیرمستقیم پیشنهادی را به من داد که بنده پیشنهاد وی را رد کردم.

به گزارش فارس،وی افزود: رفتار مدیران با نیروهای بومی کارخانه رفتاری متکبرانه و دور از شأن آنهاست و از سوی دیگر قراردادهای کاری نیروهای بومی کارخانه قراردادهایی تحمیلی‌ست و بخش قابل توجهی از حقوق و مزایای آنها در این قراردادها حذف می‌شود و نیروهای بومی نیز به دلیل نبود شغل به‌ناچار این قراردادها را می‌پذیرند و هرگاه این نیروها کوچکترین اعتراضی به وضعیت کاری خود می‌کنند با آنها شدیدا برخورد شده و موقعیت شغلی آنها تنزل داده می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet