ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/16 12:12:58
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بیژن نوباوه وطن:

خصوصی سازی سازمان میراث فرهنگی تخلف بزرگی است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در ارتباط با خصوصی سازی میراث فرهنگی گفت: مجلس از خصوصی سازی میراث فرهنگی به عنوان تخلفی بزرگ و غیرقانونی جلوگیری می‌کند.
خصوصی سازی سازمان میراث فرهنگی تخلف بزرگی است عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در ارتباط با خصوصی سازی میراث فرهنگی گفت: مجلس از خصوصی سازی میراث فرهنگی به عنوان تخلفی بزرگ و غیرقانونی جلوگیری می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/289.jpg خصوصی,سازی,سازمان,میراث,فرهنگی,تخلف,بزرگی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ بیژن نوباوه وطن در ارتباط با خصوصی سازی میراث فرهنگی گفت: ما قبلا اعتراض خود را طی نامه ای به سازمان میراث فرهنگی اعلام کرده ایم چرا که این مسئله غیرقانونی بوده و جلوی آن را خواهیم گرفت.
وی ادامه داد: خصوصی سازی میراث فرهنگی منطقی ندارد و با عجله صورت می گیرد همچنین این مسئله تخلف بزرگی است که مجلس از اجرای آن جلوگیری می کند.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: زمانیکه فقط چند ماه به پایان دولت دهم باقی مانده،‌ خصوصی سازی میراث فرهنگی و گردشگری کاری بی معنی و بی منطق است.
وی با اشاره به وضعیت ابنیه های تاریخی و نوسازی شهری گفت: توسعه شهری بهانه ای شده برای از بین بردن ابنیه های تاریخی که اوج این موضوع اکنون در یزد اتفاق افتاده است.
نوباوه در خصوص ویژگی بناهای تاریخی یزد بیان کرد: ما می توانیم میلیاردها تومان درآمد از معماری ویژه شهر تاریخی یزد داشته باشیم اما متأسفانه اکنون شاهد تخریب بناها هستیم و هر روز این بناها مورد تهدید بوده و ممکن است از فهرست آثار جهانی هم  خارج شوند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی افزود: سازمان میراث فرهنگی در دولت نهم و دهم بسیار ناکارآمد بود چرا که حداقل در این مدت 4 مدیر تغییر کردند اما امیدواریم در دولت جدید این بی توجهی به میراث فرهنگی جبران شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet