ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/16 12:18:13
سرویس دیگر رسانه‌ها_

طلا از ادامه بررسی تخلف‌های انتخاباتی در چهار حوزه استان تهران خبر داد

رییس شورای نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا در استان تهران، با بیان اینکه چهار حوزه در رودهن، شهرستان دماوند، حسن‌آباد شهرستان ری، پردیس شهرستان پردیس و روستاهای مهرآباد و کرشت به دلیل احتمال رخ دادن تقلب‌های انتخاباتی نیاز به بررسی‌های دقیق‌تر داشته‌اند، گفت: مجموعه گزارش‌های نهادهای بازرسی انتخابات شورای شهر و روستا،‌دستگاه‌ها و هیات‌های نظارت نشان داده است که در این چهار حوزه صحت انتخابات نیازمند بررسی‌های دقیق‌تر است.
طلا از ادامه بررسی تخلف‌های انتخاباتی در چهار حوزه استان تهران خبر داد رییس شورای نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا در استان تهران، با بیان اینکه چهار حوزه در رودهن، شهرستان دماوند، حسن‌آباد شهرستان ری، پردیس شهرستان پردیس و روستاهای مهرآباد و کرشت به دلیل احتمال رخ دادن تقلب‌های انتخاباتی نیاز به بررسی‌های دقیق‌تر داشته‌اند، گفت: مجموعه گزارش‌های نهادهای بازرسی انتخابات شورای شهر و روستا،‌دستگاه‌ها و هیات‌های نظارت نشان داده است که در این چهار حوزه صحت انتخابات نیازمند بررسی‌های دقیق‌تر است. https://cdn.icana.ir/d/019/30841.jpg طلا,از,ادامه,بررسی,تخلف‌های,انتخاباتی,در,چهار,حوزه,استان,تهران,خبر,داد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حسین طلا در پاسخ به این سوال که نتیجه نهایی این بررسی‌ها چه زمانی اعلام می‌شود، گفت: اعلام نتایج بررسی انتخابات منوط به هماهنگی با هیات‌های مرکزی است و تصور من این است که تا حدود یک هفته آینده محقق خواهد شد.
طلا در ادامه با بیان اینکه به سه شکل می‌توان با بروز تخلف‌های انتخاباتی برخورد کرد، اظهار کرد: یکی از راه‌ها این است که آرای فرد متخلف که اقدام به خرید و فروش رای کرده است باطل می‌شود. روش دیگر این است که کل آرای یک صندوق باطل می‌شود و روش سوم ابطال کل رای‌گیری در حوزه است.
رییس شورای نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا در پاسخ به سوال دیگری در مورد اینکه کدام یک از سه شکل برخورد با تخلفات انتخاباتی در مورد چهار حوزه مشکوک به تقلب در تهران اتخاذ خواهد شد، گفت: این بستگی دارد که گزارش‌ها در مورد تخلف چطور تنظیم شده باشد و به چه مواردی اشاره کرده باشد.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی در مورد اینکه کدام احتمال در مورد تقلب در حوزه‌های استان تهران قوی‌تر است، گفت: به دلیل اینکه چنین اظهارنظرهایی در حوزه‌های انتخابیه تبعاتی به دنبال خواهد داشت تا پایان بررسی‌ها نمی‌شود در این مورد اظهارنظر کرد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet