هدر اصلی
1392/04/17 09:04:59
سرویس اقتصادی
موسوی لارگانی با انتقاد از نبود نظارت بر عملکرد نمایشگاه‌ها ضیافت در ماه رمضان:

عرضه کالاهای تاریخ گذشته در نمایشگاه کمک به مردم نیست

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با انتقاداز عملکرد نمایشگاه ضیافت در عرضه کالاها و محصولات مورد نیاز مردم در ایام ماه رمضان، تأکید کرد: عرضه کالاها و محصولات تاریخ گذشته با قیمت‌های مشابه بازار در نمایشگاه ضیافت فاجعه‌ای است که مسئولان رقم زده‌اند.
عرضه کالاهای تاریخ گذشته در نمایشگاه کمک به مردم نیست عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با انتقاداز عملکرد نمایشگاه ضیافت در عرضه کالاها و محصولات مورد نیاز مردم در ایام ماه رمضان، تأکید کرد: عرضه کالاها و محصولات تاریخ گذشته با قیمت‌های مشابه بازار در نمایشگاه ضیافت فاجعه‌ای است که مسئولان رقم زده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/26931.jpg عرضه,کالاهای,تاریخ,گذشته,در,نمایشگاه,کمک,به,مردم,نیست Icana

سید‌ناصر موسوی‌لارگانی در گفت‌و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بیشتر شدن نیاز مردم به خرید کالاها و محصولات خوراکی به ویژه مواد پروتئینی و لبنی در ماه رمضان، گفت: بی‌توجهی به کیفیت محصولات عرضه شده در نمایشگاه ضیافت موجبات نارضایتی و بی انگیزه شدن مردم نسبت به خرید از این نمایشگاهها را فراهم کرده است.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، با بیان این مطلب که ادامه دار بودن برگزاری نمایشگاه عرضه محصولات و کالاهای اساسی مردم در ایام ماه رمضان جو روانی گرانی را کاهش می‌دهد، تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه ضیافت به مدت 10 روز شوک اقتصادی و بالا تر رفتن قیمت‌ها بعد از مدت کوتاه برگزاری این‌گونه نمایشگاه‌ها را در پی دارد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با انتقاد ازعملکرد نمایشگاه ضیافت در عرضه کالاها و محصولات مورد نیاز مردم در ایام ماه رمضان، تأکید کرد: عرضه کالاها و محصولات تاریخ گذشته با قیمت‌های مشابه بازار در نمایشگاه ضیافت فاجعه‌ای است که مسئولان رقم زده‌اند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با تأکید بر اینکه عرضه کالاها و محصولات تاریخ گذشته در نمایشگاه ضیافت یا عیدانه نشانه غفلت مسئولان برگزاری این نمایشگاه‌ها و بی‌توجهی به سلامت افراد است، عنوان کرد: کنترل قیمت‌ و کیفیت کالاها و محصولات در نمایشگاه‌ها بهترین روش حمایت از اقشار آسیب‌پذیر بوده که می‌تواند مایحتاج اساسی آنان را در ماه رمضان با نرخ مناسب به دست آنان برساند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه عرضه مستقیم اقلام اساسی مردم در قالب نمایشگاه‌ها و بازارچه‌ها در تمامی سال می‌تواند مشکلات بسیاری از مردم از قشر ضعیف جامعه را حل کند، تصریح کرد: قیمت‌گذاری متفاوت در نمایشگا‌ه‌ها با کنترل دقیق مسئولان از بین رفته و به این ترتیب زمینه ثبات قیمت‌ها فراهم می‌شود./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet