عید سعید غدیرخم
1392/04/16 15:33:16
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سبحانی‌فر:

طرح تشکیل "فراکسیون اعتدال مجلس" موقتاً متوقف شد

نماینده مردم سبزوار از توقف پیگیری طرح تشکیل فراکسیون اعتدال مجلس خبر داد و گفت که این توقف برای بررسی بیشتر موضوع صورت گرفته است.
طرح تشکیل "فراکسیون اعتدال مجلس" موقتاً متوقف شد نماینده مردم سبزوار از توقف پیگیری طرح تشکیل فراکسیون اعتدال مجلس خبر داد و گفت که این توقف برای بررسی بیشتر موضوع صورت گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/28424.jpg طرح,تشکیل,"فراکسیون,اعتدال,مجلس",موقتاً,متوقف,شد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ رمضانعلی سبحانی‌فر نماینده مردم سبزوار در مجلس از ادامه جمع‌آوری امضا برای تشکیل فراکسیون اعتدال خبر داد و گفت: با توجه به فصل جدیدی که در صحنه گفتمان سیاسی کشور بوجود آمده و اقبال افکار عمومی به گفتمان اعتدال، برخی از نمایندگان مجلس تصمیم گرفتند تا فراکسیون اعتدال را در مجلس شورای اسلامی تشکیل دهند.
وی با بیان اینکه پیش از تعطیلات مجلس جمع‌آوری امضاهای این طرح انجام شده است، ادامه داد: از آنجا که مجلس نهم مجلس اعتدال است لذا این تصمیم از سوی نمایندگان اتخاذ و گفتمان این فراکسیون تعیین شد. البته این طرح دو روز قبل از شروع تعطیلات تابستانی نمایندگان مطرح و با استقبال زیاد نمایندگان مواجه شد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، نماینده مجلس با بیان اینکه نمایندگان مستقل یا اعضای فراکسیون‌های اصولگرایان و رهروان ولایت نیز می‌توانند در این فراکسیون عضو شوند، خاطرنشان کرد: البته از آنجا که تشکیل یک فراکسیون در مجلس نیازمند زمان نسبتا طولانی و بررسی زیاد است، تصمیم گرفتیم بررسی جامع‌تر و عمیق‌تری در زمینه تشکیل این فراکسیون انجام شود لذا این طرح فعلا متوقف شده تا بررسی بیشتری روی آن صورت بگیرد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet