ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/16 16:37:19
سرویس دیگر رسانه‌ها_

بررسی طرح حمایت از تولید ملی در صحن علنی مجلس ۲ ماه به تعویق افتاد

بررسی طرح حمایت از تولید ملی در صحن علنی مجلس به دلیل بررسی برخی طرح‌ها و لوایح به مدت ۲ ماه به تعویق افتاد.
بررسی طرح حمایت از تولید ملی در صحن علنی مجلس ۲ ماه به تعویق افتاد بررسی طرح حمایت از تولید ملی در صحن علنی مجلس به دلیل بررسی برخی طرح‌ها و لوایح به مدت ۲ ماه به تعویق افتاد. https://cdn.icana.ir/d/019/25895.jpg بررسی,طرح,حمایت,از,تولید,ملی,در,صحن,علنی,مجلس,۲,ماه,به,تعویق,افتاد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ غلامرضا نوری عضو هیئت رئیسه کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 مجلس در خصوص زمان بررسی طرح حمایت از تولید ملی در صحن علنی مجلس اظهار داشت: بخش‌هایی از این طرح که هزینه‌ای بوده‌اند در قانون بودجه 92 منظور شده است.
وی ادامه داد: براساس نوبت و اولویتی که برای طرح حمایت از تولید ملی وجود دارد، حدود یک و نیم تا 2 ماه دیگر نوبت بررسی این طرح در صحن علنی مجلس برسد.
پیش از این، حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی اعلام کرده بود که طرح حمایت از تولید ملی آماده چاپ است و اگر چاپ شده و در مجلس توزیع شود، از مجلس تقاضای تعییر دستور خواهیم کرد و اگر مجلس به تغییر دستور رأی دهد، بلافاصله بررسی طرح حمایت از تولید ملی آغاز می‌شود، ولی اگر تغییر دستور رأی نیاورد با جمع‌آوری 50 امضا تقاضای اولویت خواهیم داد و در این صورت طرح حمایت از تولید ملی مانند طرح یک فوریتی بررسی می‌شود.
همچنین رضا رحمانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس نیز از بررسی طرح حمایت از تولید ملی در صحن علنی مجلس پس از تعطیلات تابستانی خبر داده بود.
اما حالا، یک عضو کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی با بیان اینکه طرح حمایت از تولید ملی اواخر شهریورماه در صحن بررسی خواهد شد، در این رابطه به خبرنگار تسنیم گفت: اگر این طرح براساس نوبت در دستور کار قرار گیرد ممکن است 3 سال دیگر هم نوبت به بررسی آن نرسد.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه یک هفته دیگر تعطیلات تابستانی و پس از آن 2 هفته کاری خواهیم داشت و دوباره مجلس به تعطیلات تابستانی خواهد رفت و از طرف دیگر در این 2 هفته به دلیل بررسی لوایح در صحن علنی مجلس فرصت به بررسی این طرح نمی‌رسد لذا 2 ماه دیگر (اواخر شهریورماه) نوبت به بررسی طرح می‌رسد.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در خصوص طرح ایجاد حساب ویژه حمایت از تولید ملی افزود: کمیسیون اصلی بررسی کننده طرح ایجاد حساب ویژه حمایت از تولید ملی کمیسیون اقتصادی است و کمیسیون ویژه کمیسیون فرعی است لذا هنوز این طرح بررسی و نهایی نشده است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، نوری خاطرنشان کرد: کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی بعد از تعطیلات مجلس اصلاح موادی از سیاست‌های اصل 44 را در دستور کار دارد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet