ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/16 17:32:49
سرویس دیگر رسانه‌ها_
گروسی خبر داد؛

آغاز تحقیق و تفحص از 4 استانداری/ مسئولان در صورت تخلف باید پاسخگو باشند

عضو کمیسیون صنایع و معادن از آغاز تحقیق و تفحص از ۴ استانداری مازندران، فارس، آذربایجان غربی و تهران خبر داد.
آغاز تحقیق و تفحص از 4 استانداری/ مسئولان در صورت تخلف باید پاسخگو باشند عضو کمیسیون صنایع و معادن از آغاز تحقیق و تفحص از 4 استانداری مازندران، فارس، آذربایجان غربی و تهران خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/32026.jpg آغاز,تحقیق,و,تفحص,از,4,استانداری/,مسئولان,در,صورت,تخلف,باید,پاسخگو,باشند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حسین گروسی نماینده مردم تهران در مجلس درباره تحقیق و تفحص از برخی استانداری‌ها اظهار داشت: تحقیق و تفحص از استانداری‌ها مربوط به استان‌های مازندران، فارس، آذربایجان غربی و تهران است.  
 
عضو کمیسیون صنایع و معادن با بیان اینکه امروز احکام هیئت تحقیق و تفحص از استانداری‌ها از سوی رئیس‌ مجلس صادر شد، ادامه داد: این تحقیق و تفحص مربوط به نحوه توزیع اعتبارات در استانداری‌ها، جذب نیروهای انسانی در زیرمجموعه آنها،‌ نحوه اجرایی شدن مصوبات دولت و نظارت استانداری‌ها و فرمانداری‌ها در مجموعه‌های خود، نظارت عالیه بر جامعه هدف فرمانداری‌ها و استانداری‌ها و نحوه نظارت بر شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی شهر است.  
 
وی گفت: در حال حاضر پس از صدور احکام اعضای هیئت تحقیق و تفحص، کارگروه‌های کارشناسان مجرب در استاندار‌ی‌ها مستقر شده‌اند و برای استان‌های پر وسعت و یا پرجمعیت از نیروی انسانی بیشتر و ابزارهای ویژه‌ای استفاده می‌شود.  
 
این عضو هیئت تحقیق و تفحص از استاندار‌ی‌ها تصریح کرد: کارشناسان ضمن تحقیق و تفحص از تجربه سازمان‌های حسابرسی، بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات برای انجام تحقیق و تفحص استفاده خواهند کرد.  
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛گروسی با تاکید بر اینکه قانون 6 ماه مدت زمان برای تحقیق و تفحص تعیین کرده‌ است، اظهار داشت: عمر تحقیق و تفحص به دولت کنونی نمی‌رسد از این رو پس از اتمام تحقیق و تفحص و ارائه جمع‌بندی‌ها به کمیسیون اصل 90 گزارش و تخلفات به دستگاه قضا ارجاع می‌شود و مسئولان مربوطه باید پاسخگو باشند./ 

پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet