عید سعید غدیرخم
1392/04/16 16:48:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت‌پور:

گزارش اتفاقات 22 بهمن شهر قم برای همیشه پرونده لباس شخصی‌ها را می بندد

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس توضیحاتی را در خصوص پرونده اتفاقات ۲۲ بهمن قم ارائه کرد.
گزارش اتفاقات 22 بهمن شهر قم برای همیشه پرونده لباس شخصی‌ها را می بندد نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس توضیحاتی را در خصوص پرونده اتفاقات 22 بهمن قم ارائه کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/20196.jpg گزارش,اتفاقات,22,بهمن,شهر,قم,برای,همیشه,پرونده,لباس,شخصی‌ها,را,می,بندد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛منصورحقیقت پور صبح امروز با حضور در کافه خبر مهم ترین اتفاقات سیاسی کشور را بررسی کرد.

حقیقت پور که ریاست کمیته پیگیری اتفاقات 22 بهمن ماه در قم را بر عهده داشته است درباره آخرین وضعیت این پرونده گفت: تلاش ما در این پرونده بر این استوار بود که حقیقت یابی دقیق انجام شود، چرا که این اتفاق در سال های گذشته تکرار شده بود.

وی درباره طولانی شدن زمان بررسی این پرونده با بیان این که ما نخواسته ایم دقت را فدای سرعت کنیم، گفت: البته این احساس نیز وجود داشت که با توجه به فضای ملتهب قبل از انتخابات اگر ناپخته رفتار می شد و زودتر از موعد این موضوع باز می شد اینطور برداشت ایجاد می شد که این گزارش می خواهد روی بحث انتخابات تاثیر بگذارد.

حقیقت پور با بیان این که در این مدت شواهد و افرادی که در صحنه بودند مورد مصاحبه قرار گرفتند، تصریح کرد: بیش از دو ماه است گزارش این پرونده نهایی شده است و مقداری ویرایش آن به طول انجامید و بیشتر از یک ماه است این گزارش به رئیس کمیسیون امنیت ملی تحویل شده و به زودی نتایج آن اعلام می شود.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر این که در جریان بررسی این پرونده از جانب گروه های سیاسی تحت فشار نبودیم، افزود: البته افرادی بودند که به ما توصیه می کردند دنبال موضوع خاصی نباشید و این کار سازماندهی شده نبوده است و هنر بزرگ ما این بود که تمامی دستگاه ها را مجاب کردیم که این اتفاق سازماندهی شده است.

رئیس کمیته حقیقت یاب پرونده 22 بهمن شهر قم تصریح کرد: بیش از 2500 ساعت برای به نتیجه رسیدن این پرونده کار انجام شده است و فکر می کنم این پرونده اجازه می دهد که برای اولین و آخرین بار موضوع لباس شخصی ها بسته شود.

وی درباره احتمال وجود رابطه میان خاطیان این پرونده و معادنین نظام گفت: افرادی که در این پرونده مقصر هستند رابطه ای با معاندین نظام ندارند.

مشروح گفت وگوی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با خبرآنلاین روزهای آینده منتشر خواهد شد./

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet