عید سعید غدیرخم
1392/04/17 10:27:09
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فتحی پور:

واردات در دولت یازدهم کنترل شود/راه حل اشتغال در کشور توجه به تولید است

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس راه حل اشتغال در کشور را توجه به تولید دانست و ضمن تاکید بر اینکه واردات بی‌رویه تبدیل به یکی از مشکلات تولید شده است، خواستار کنترل آن در دولت آتی شد.
واردات در دولت یازدهم کنترل شود/راه حل اشتغال در کشور توجه به تولید است رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس راه حل اشتغال در کشور را توجه به تولید دانست و ضمن تاکید بر اینکه واردات بی‌رویه تبدیل به یکی از مشکلات تولید شده است، خواستار کنترل آن در دولت آتی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/26317.jpg واردات,در,دولت,یازدهم,کنترل,شود/راه,حل,اشتغال,در,کشور,توجه,به,تولید,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ارسلان فتحی پور نماینده مردم کلیبر و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اشتغال باید در راس برنامه‌های اقتصادی دولت یازدهم باشد، گفت: انتظار می‌رود تیم اقتصادی دولت یازدهم، با در نظر گرفتن شرایط کشور موانع تولید را برطرف کند.

وی با بیان اینکه برخی از تولیدکنندگان به دلیل عدم حمایت دولت فعالیت خود را متوقف کرده‌اند، خاطر نشان کرد: دولت نهم و دهم خدمات زیادی داشته است اما در بحث تولید اشکالاتی به دولت وارد بود که امیدواریم در دولت آتی این مشکلات برطرف شود.

فتحی پور افزود:بهترین راه برای مقابله با بیکاری، توجه به تولید است باید با استفاده از ظرفیت‌های داخلی نیازهای کشور را از تولید داخل برطرف کنیم.

وی بهبود وضعیت تولید را مستلزم کنترل واردات و صادرات خواند و تاکید کرد: دولت آقای روحانی باید واردات را کنترل کند؛ نباید این روند که واردات بی‌رویه موجب بی‌انگیزه شدن تولیدکنندگان شده در آینده استمرار داشته باشد.

به گزارش فارس،رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان از آمادگی مجلس برای کمک به دولت در جهت حل مشکلات تولید در کشور خبر داد و گفت که این آمادگی در مجلس و رئیس‌جمهور منتخب مشهود است./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet