خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/04/17 10:34:29
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بیرانوند:

انتخاب هیئت‌رئیسه تحقیق و تفحص از وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از تعطیلات بهارستان

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع‌طبیعی مجلس از انتخاب اعضای هیئت‌رئیسه تحقیق و تفحص از وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از تعطیلات بهارستان خبر داد.
انتخاب هیئت‌رئیسه تحقیق و تفحص از وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از تعطیلات بهارستان عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع‌طبیعی مجلس از انتخاب اعضای هیئت‌رئیسه تحقیق و تفحص از وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از تعطیلات بهارستان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/27513.jpg انتخاب,هیئت‌رئیسه,تحقیق,و,تفحص,از,وزارت,صنعت،,معدن,و,تجارت,پس,از,تعطیلات,بهارستان Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس درباره آخرین وضعیت تحقیق و  تفحص از وزارت صنعت، معدن و تجارت، اظهار داشت: در هفته قبل از آغاز تعطیلات تابستانی بهارستان، اعضای این کمیته تحقیق و تفحص متشکل از نمایندگان متقاضی طرح و تعدادی از اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع‌طبیعی مشخص شدند.
وی در ادامه افزود: هیئت‌رئیسه و کارگروه‌های این کمیته نیز پس از تعطیلات پارلمان مشخص خواهد شد و اعضای کمیته نیز پس از صدور احکام توسط رئیس مجلس کار خود را آغاز خواهند کرد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، عضو کمیسیون کشاورزی به تشریح محورهای این تحقیق و تفحص پرداخت و اظهار داشت: بررسی میزان ثبت سفارش برنج، گندم و روغن در سال‌های ۹۰ و ۹۲ و میزان تحقق آن، بررسی میزان ارز اختصاص داده شده به این کالاها، بررسی نحوه توزیع کالاهای مذکور و تاثیر آن بر نحوه تنظیم بازار، بررسی واردات بی‌رویه محصولات بی‌کیفیت و همچنین بررسی نحوه واردات نهاده‌های کشاورزی و چگونگی توزیع آن پنج دلیل تفحص از عملکرد وزارت صنعت در مورد واردات کالاهای استراتژیک و تنظیم بازار این کالاها است.
گفتنی است؛  نمایندگان مجلس در جلسه علنی روز دوشنبه بهارستان(20 خردادماه) با تحقیق و تفحص از وزارت صنعت، معدن و تجارت در مورد عملکرد این وزارتخانه مبنی بر واردات کالاهای استراتژیک و تنظیم بازار این کالاها موافقت کردند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet