هدر اصلی
1392/04/17 10:42:34
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شجاعی کیاسری:

آقای روحانی از آدم های جوان،خلاق و با برنامه برای کابینه استفاده کند

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه آقای روحانی به جای استفاده از وزرا و مدیران دولت های گذشته از آدم های نو ،جوان و با خلاقیت که برنامه هایی متناسب با زمان داشته باشند استفاده کند، گفت: مجلس با وزرای نو و با اندیشه موافق است بنده بعید می دانم مجلس به وزرای دولت های گذشته که پرونده های تند و پر حاشیه ای داشتند رای اعتماد بدهد.
آقای روحانی از آدم های جوان،خلاق و با برنامه برای کابینه استفاده کند سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه آقای روحانی به جای استفاده از وزرا و مدیران دولت های گذشته از آدم های نو ،جوان و با خلاقیت که برنامه هایی متناسب با زمان داشته باشند استفاده کند، گفت: مجلس با وزرای نو و با اندیشه موافق است بنده بعید می دانم مجلس به وزرای دولت های گذشته که پرونده های تند و پر حاشیه ای داشتند رای اعتماد بدهد. https://cdn.icana.ir/d/019/4560.jpg آقای,روحانی,از,آدم,های,جوان،خلاق,و,با,برنامه,برای,کابینه,استفاده,کند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدرمضان شجاعی کیاسری در بررسی چالش های تشکیل دولت تدبیر و امید گفت: احمدی نژاد به هیچ شخص، گروه و حزبی وابستگی و بدهکاری نداشت و بر عکس آن دولت آقای روحانی به بعضی از اشخاص و جریان های سیاسی بدهکار است، روحانی در بین اصلاح طلبان و اصولگرایان به عده ای بدهکار است.
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جمع کردن این نگاه های معارض و مختلف قطعا برای آقای روحانی کار سخت و دشواری است بهترین راه برای اینکه دولت تدبیر و امید بتواند نظرات اصولگرایان و اصلاح طلبان را جمع کند این است که از افراد معتدل در دولت استفاده کند و از آدم های که برای دولت آقای روحانی حاشیه سازی می کنند که شامل تندرو های چپ و راست هستند باید فاصله بگیرند.
وی تاکید کرد: آقای روحانی به جای استفاده از وزرا و مدیران دولت های گذشته از آدم های نو ،جوان و با خلاقیت که برنامه هایی متناسب با زمان داشته باشند استفاده کند.

شجاعی ادامه داد: آقای روحانی نباید از وزرای دولت های هاشمی و خاتمی در راس وزرات خانه ها، دستگاه ها و موسسات مهم  امور استفاده کند البته می تواند از آن ها در حد مشاور و کارشناس برای استفاده از تجربه هایشان کمک بگیرد، ما امروز نسل پر کار و وقت گذاری داریم که می توانند در مناسب مهم خدمتگذاری کنند.وی اظهار داشت:آقای روحانی نباید از آدم های پر حاشیه چپ و راست استفاده کند.

نماینده ساری تصریح کرد: مجلس با وزرای نو و با اندیشه موافق است بنده بعید می دانم مجلس به وزرای دولت های گذشته که پرونده های تند و پر حاشیه ای داشتند رای اعتماد بدهد.

به گزارش مهر،شجاعی در خصوص رایزنی با روحانی برای انتخاب کابینه گفت: حق رئیس جمهور است که وزرای کابینه خود را انتخاب کند اما اگر رئیس جمهور منتخب با کمیسیون های تخصصی مجلس رایزنی کند چالش های کمتری فراروی رای اعتماد به وزرا است و وزرا هم با رای بالایی انتخاب می شوند و کارایی بیشتری از خود نشان می دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet