خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/17 11:14:10
سرویس سیاسی
پورمختار از دستورکار جلسه هفته ‌آینده کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس خبر داد:

بررسی شکایت از هیات100نفری همراه احمدی نژاد درسفربه روسیه

رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس با اشاره به شکایت خبرگزاری تسنیم از دولت درباره تعداد همراهان رئیس جمهور در سفر به روسیه، گفت: بررسی این پرونده هفته آینده در دستورکار کمیسیون قرار می‌گیرد.
بررسی شکایت از هیات100نفری همراه احمدی نژاد درسفربه روسیه رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس با اشاره به شکایت خبرگزاری تسنیم از دولت درباره تعداد همراهان رئیس جمهور در سفر به روسیه، گفت: بررسی این پرونده هفته آینده در دستورکار کمیسیون قرار می‌گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/24099.jpg بررسی,شکایت,از,هیات100نفری,همراه,احمدی,نژاد,درسفربه,روسیه Icana

محمد علی پورمختار در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حاشیه های آخرین سفر خارجی رئیس جمهور، گفت: خبرگزاری تسنیم به همراه مستنداتی شکایتی را به کمیسیون اصل نود مجلس تحویل داده است.

نماینده مردم بهار و کبودر آهنگ با بیان اینکه بنا بر قانون هر فردی می تواند از طرز کار قوای سه گانه به کمیسیون اصل نودم مجلس شکایت کند، افزود: خبرگزاری تسنیم در شکایت خود مطرح کرده که سفر رئیس جمهور به همراه 100 نفر به روسیه تحمیل هزینه گزافی به کشور بوده چون سفر برخی خانواده های مسئولان به همراه آنها غیر ضروری بوده است.

وی با بیان اینکه بررسی شکایت از سفر دولت به روسیه هفته آینده در دستور کار کمیسیون اصل نود قرار می‌گیرد، افزود: فعلا اطلاعات اولیه ای به دست ما رسیده ولی من از واقعیت ماجرا و تعداد همراهان و جزئیات سفر رئیس جمهور به روسیه آگاهی دقیق ندارم.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه شکایت از سفر هیأتی صدنفره همراه رئیس جمهور به روسیه برای بررسی به کمیته سیاسی-نظامی کمیسیون اصل نود ارجاع شده، تصریح کرد: امیدوارم دولت جواب درست و به موقعی به این شبهات و مسائل بدهد.

خبرگزاری تسنیم در اعتراض به اقدام محمد شیخان، معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس‌جمهوری، در تکذیب خبر هیات صد نفره همراه رییس‌جمهوری در سفر به روسیه شکایتی را تقدیم کمیسیون اصل 90 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet