خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/17 10:53:25
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بیاتیان:

مجلس دلایل اجرای ناقص قانون نظارت بر کیفیت خودروها را بررسی می‌کند

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با توجه به اینکه قانون نظارت بر کیفیت خودروها توسط شرکت‌های خودروسازی و دولت به طور کامل اجرا نمی‌شود، مجلس قصد دارد دلایل آن را پیگیری و بررسی کند.
مجلس دلایل اجرای ناقص قانون نظارت بر کیفیت خودروها را بررسی می‌کند عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با توجه به اینکه قانون نظارت بر کیفیت خودروها توسط شرکت‌های خودروسازی و دولت به طور کامل اجرا نمی‌شود، مجلس قصد دارد دلایل آن را پیگیری و بررسی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/21187.jpg مجلس,دلایل,اجرای,ناقص,قانون,نظارت,بر,کیفیت,خودروها,را,بررسی,می‌کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ سید محمد بیاتیان عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد نسبت به اجرای ناقص قانون نظارت بر کیفیت تولید خودروها گفت: این قانون در مجلس هشتم به تصویب رسیده که براساس آن شرکت‌های خودروسازی موظف شده‌اند اقدامات لازم را در جهت ارتقای سطح کیفی خودروهای تولیدی انجام دهند، اما تاکنون اقدامات اساسی در این زمینه انجام نشده است.
وی در ادامه‌ با تاکید بر اینکه قانون نظارت بر کیفیت خودروها به درستی اجرا نشده است، افزود: قانون نظارت بر کیفیت تولید خوردوها به صورت ناقص اجرا شده که این موضوع ضعفی است که باید برطرف شود تا در آینده شاهد آلودگی در کلان شهرها نباشیم.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه بنزین مورد استفاده داخل نیز از کیفیت لازم برخوردار نیست، ادامه داد: 20 درصد از جایگاه‌های عرضه سوخت در تهران، بنزین با استاندارهای روز دنیا عرضه می‌کنند که این مسئله نیز از عوامل تاثیرگذار بر آلودگی هوای کلان شهرها است که در راستای ارتقای سطح کیفیت تولیدات خودروهای داخلی باید مدنظر قرار گیرد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، بیاتیان در ادامه با اشاره به برنامه‌‌های آینده این کمیسیون در جهت ارتقای سطح کیفی محصولات تولیدی کارخانه‌های خودروسازی، خاطرنشان کرد: در کمیسیون صنایع برنامه‌ریزی کرده‌ایم که موضوع ارتقای سطح کیفی خودروهای ساخت داخل را بررسی کنیم که این کار پس از تعطیلات مجلس در دستور کار کمیسیون قرار گرفته است./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet