هدر اصلی
1392/04/17 11:00:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بائوج لاهوتی:

استفاده کمتر از کیسه‌های پلاستیکی باید در جامعه فرهنگ‌سازی شود

عضو فراکسیون محیط زیست گفت: بهترین تدبیر برای حفظ محیط زیست این است که مردم را با این محیط همراه کرد و به این منظور باید استفاده کمتر از این پلاستیک‌ها را باید به آن‌ها آموزش داده و در سطح جامعه فرهنگ‌سازی کرد.
استفاده کمتر از کیسه‌های پلاستیکی باید در جامعه فرهنگ‌سازی شود عضو فراکسیون محیط زیست گفت: بهترین تدبیر برای حفظ محیط زیست این است که مردم را با این محیط همراه کرد و به این منظور باید استفاده کمتر از این پلاستیک‌ها را باید به آن‌ها آموزش داده و در سطح جامعه فرهنگ‌سازی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/26092.jpg استفاده,کمتر,از,کیسه‌های,پلاستیکی,باید,در,جامعه,فرهنگ‌سازی,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ مهرداد بائوج لاهوتی با اشاره به اهمیت حفظ محیط زیست گفت: کاهش حجم زباله جزو قوانین و تعهدات بوده و باید تلاش کنیم میزان زباله تولید شده در کشور را به حداقل برسانیم.
وی با اشاره به حجم بالای کیسه‌های پلاستیکی اظهار داشت: کیسه‌های پلاستیکی تنها زباله‌هایی هستند که دفع نشده و برای همیشه در محیط زیست باقی می‌مانند و آلودگی این زباله خطراتی برای انسان‌ها، محیط زیست و جانوران ایجاد می‌کند.
عضو فراکسیون محیط زیست اظهار داشت: با توجه به این که هزینه بازیافت کیسه‌های پلاستیکی بسیار بالاست، همه دستگاه‌ها باید در حد توان خود به منظور کاهش زباله‌های تولید شده در کشور تلاش کنند.
بائوج لاهوتی گفت: فراکسیون محیط زیست قانون خاصی برای محدود کردن استفاده از کیسه‌های پلاستیکی ندارد اما توصیه‌ها و راهکارهایی برای استفاده کمتر از این پلاستیک‌ها ارائه داده است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، نماینده مردم لنگرود در مجلس در پایان خاطر نشان کرد: بهترین تدبیر برای حفظ محیط زیست این است که مردم را با این محیط همراه کرد و استفاده کمتر از این پلاستیک‌ها را باید به آن‌ها آموزش داده و در سطح جامعه فرهنگ‌سازی کرد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet