عید سعید غدیرخم
1392/04/17 11:27:37
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سبحانی‌نیا:

دولت آینده از هرگونه فرصت‌سوزی در مسیر خدمت به مردم جلوگیری کند

عضو هیئت‌رئیسه مجلس گفت: دولت آینده باید از هرگونه فرصت‌سوزی در مسیر خدمت به مردم جلوگیری کند و حل مشکلات معیشتی مردم و ثبات در بازار را جزء اولویت کاری خود قرار دهد.
دولت آینده از هرگونه فرصت‌سوزی در مسیر خدمت به مردم جلوگیری کند عضو هیئت‌رئیسه مجلس گفت: دولت آینده باید از هرگونه فرصت‌سوزی در مسیر خدمت به مردم جلوگیری کند و حل مشکلات معیشتی مردم و ثبات در بازار را جزء اولویت کاری خود قرار دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/7778.jpg دولت,آینده,از,هرگونه,فرصت‌سوزی,در,مسیر,خدمت,به,مردم,جلوگیری,کند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخرگزاری خانه ملت؛حسین سبحانی‌نیا نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت:اعضای کابینه دولت آینده باید از افرادی باتجربه، نخبه و کارآمد انتخاب شوند و همانطور که آقای روحانی وعده داده باید کابینه یازدهم به دور از افراط و تفریط شکل بگیرد.

 وی با بیان اینکه دولت بعدی در مسیر خدمت به مردم و رفع مشکلات آنها از هرگونه فرصت‌سوزی جلوگیری کند افزود: اگر شعار آقای روحانی مبنی بر اعتدال در روند کاری وی محقق شود مجلس نیز تعامل لازم را برای حل مشکلات در حوزه مسائل اقتصادی و غیره با دولت خواهد داشت.

به گزارش فارس،عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: حل مشکلات اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم از جمله اشتغال و غیره باید از اولویت‌های کاری دولت آینده باشد، از سوی دیگر دولت یازدهم باید در کنار این مسائل ایجاد ثبات در بازار، جلوگیری از نوسانات قیمت ارز و نیز حفظ ارزش پول ملی را در دستور کار خود داشته باشند. /

پایان پیام

 


 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet