هدر اصلی
1392/04/17 12:29:27
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت‌پور:

همه ایرانیان سرمایه‌های پولی خود را از بانک‌های امارات خارج کنند

نائب رئیس‌کمیسیون امنیت ملی مجلس از برگزاری نشست فوق‌العاده هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی در روز شنبه برای بررسی موضوع اخراج ایرانیان از امارات خبر داد.
همه ایرانیان سرمایه‌های پولی خود را از بانک‌های امارات خارج کنند نائب رئیس‌کمیسیون امنیت ملی مجلس از برگزاری نشست فوق‌العاده هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی در روز شنبه برای بررسی موضوع اخراج ایرانیان از امارات خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/20197.jpg همه,ایرانیان,سرمایه‌های,پولی,خود,را,از,بانک‌های,امارات,خارج,کنند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ منصور حقیقت‌پور نائب رئیس‌کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خصوص اخراج ایرانیان مقیم امارات از سوی مقامات این کشور، با بیان اینکه به کار بردن لفظ "اخراج" از سوی رسانه‌ها اشتباه است، گفت: ما ایرانی‌ها ملتی سازنده هستیم و اهداف بلند و بزرگی داریم و اماراتی‌ها باید "خوش به حالشان" باشد که ایرانی‌ها در کنارشان هستند.
وی افزود: پیشنهاد می‌دهیم همه ایرانیان پولشان را از بانک‌های این کشور خارج کرده و توان مدیریتی و اقتصادی خود را نیز از امارات متحده عربی خارج کرده و با داخل کشور منتقل کنند؛ ما آسیب‌پذیر نیستیم که آنها ما راخراج کرده‌اند. ملتی با 3 هزار سال سابقه تمدنی برای امارات‌ ارزشی قائل نیست.
نائب رئیس‌کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: بنابراین نباید خودمان را آسیب‌پذیر نشان دهیم چرا که این اماراتی‌ها هستند که باید حسرت نبود ایرانی‌ها در کشورشان را خورده و فرش قرمز برای ورود ایرانیان پهن کنند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم؛ حقیقت‌پور با بیان اینکه اگر در حق منزلت و جایگاه ایرانیان، کسی تعدی کرده باشند، جواب آنها را می‌دهیم و اگر در حق اتباع ما ظلم و تحقیری صورت گرفته باشد، حتما برخورد می‌کنیم، تصریح کرد: ما ملت ثروتمندی هستیم و نیازی نیست که در امارات بمانیم، اماراتی‌ها بدانند که آمریکایی‌ها از منطقه خواهند رفت و ما خواهیم ماند و شما./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet