خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/17 12:49:36
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آریایی‌نژاد:

پدیده ریزگردها چند سالی است که اثرات منفی بر کشورمان گذاشته است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به افزایش ریزگردها در کشور‌گفت: پدیده ریزگردها چند سالی است که اثرات منفی بر کشورمان گذاشته است و این مسئله باید از سوی مجامع بین‌المللی به عنوان یک فاجعه زیست محیطی تلقی شود.
پدیده ریزگردها چند سالی است که اثرات منفی بر کشورمان گذاشته است عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به افزایش ریزگردها در کشور‌گفت: پدیده ریزگردها چند سالی است که اثرات منفی بر کشورمان گذاشته است و این مسئله باید از سوی مجامع بین‌المللی به عنوان یک فاجعه زیست محیطی تلقی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/36779.jpg پدیده,ریزگردها,چند,سالی,است,که,اثرات,منفی,بر,کشورمان,گذاشته,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ احمد آریایی‌نژاد با اشاره به افزایش ورود ریزگردها و سرطان‌های ناشی از آن، گفت: این پدیده متاسفانه چند سالی است که به نوعی اثرات منفی بر کشورمان گذاشته لذا این مسئله باید از سوی مجامع بین‌المللی به عنوان  یک فاجعه زیست محیطی تلقی شود.
وی در ادامه افزود: جمهوری اسلامی ایران و همسایگان کشورمان باید در رابطه با رفع این مشکل با یکدیگر همکاری لازم داشته و با مهم دانستن این مسئله در راستای حل آن گام‌های اساسی بردارند چراکه افزایش ریزگردها سلامتی مردم را تحت‌الشعاع قرار داده و به گسترش سایر بیماری‌ها می‌انجامد.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان خانه ملت تاکید کرد: مجامع بین‌المللی باید در جهت پیشگیری از ورود این ریزگردها اقدامات سازنده‌ای انجام دهند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، نماینده مردم ملایر در مجلس در پایان  با اشاره کاهش تخصیص بودجه در رابطه با ورود ریزگردها در کشور،خاطرنشان کرد: دولت و نمایندگان مجلس باید نسبت به این مسئله توجه ویژه‌ای داشته باشند چراکه این مهم بر سلامت مردم بسیار اثرگذار است، همچنین کشورهای منطقه نیز باید در حل این قبیل مشکلات مشارکت قابل توجهی داشته باشند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet