ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/17 12:55:50
سرویس دیگر رسانه‌ها_
صادقی:

زمان دیدار نمایندگان با روحانی و احمدی‌نژاد هنوز مشخص نیست

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: زمان دیدار نمایندگان با روحانی و احمدی‌نژاد هنوز مشخص نیست، اما در مورد این موضوع در جلسه هفته آینده هیئت رئیسه تصمیم‌گیری خواهد شد.
زمان دیدار نمایندگان با روحانی و احمدی‌نژاد هنوز مشخص نیست عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: زمان دیدار نمایندگان با روحانی و احمدی‌نژاد هنوز مشخص نیست، اما در مورد این موضوع در جلسه هفته آینده هیئت رئیسه تصمیم‌گیری خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/21116.jpg زمان,دیدار,نمایندگان,با,روحانی,و,احمدی‌نژاد,هنوز,مشخص,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ ضرغام صادقی عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به انتشار برخی اخبار مبنی بر تعیین زمان دیدار نمایندگان مجلس با رئیس جمهور منتخب و احمدی‌نژاد، گفت: زمان این دیدار هنوز مشخص نیست، اما اگر جلسه‌ای به صورت کلی و در سطح شاکله مجلس باشد، در جلسه هفته آینده هیئت رئیسه در مورد آن تصمیم‌گیری خواهد شد.
وی ادامه داد: تصمیم درباره این موضوع که آیا دیداری بین نمایندگان با رئیس‌جمهور منتخب باشد یا خیر، منوط به تصمیم‌گیری مجلس به صورت کلی و در هیئت رئیسه است. البته قرار شده که فراکسیون‌های اصولگرایان و رهروان در شورای مرکزی خود در این زمینه تصمیم‌گیری کنند.
عضو هیئت رئیسه مجلس تأکید کرد: وقتی مباحثی در مورد دیدار نمایندگان با رئیس جمهور منتخب مطرح می‌شود، به طور طبیعی انتظاراتی ایجاد می‌‌کند. بنابراین این موضوع در جلسه هفته آینده هیئت رئیسه بررسی می‌شود.
صادقی افزود: به نظر می‌رسد که تمایلاتی از هر دو فراکسیون برای اینکه تعامل بین مجلس نهم و دولت یازدهم ایجاد شده و دو طرف از دیدگاه‌های یکدیگر با خبر شوند، وجود دارد، اما قطعی شدن هرگونه دیداری منوط به تصمیم در فراکسیون‌ها و هیئت رئیسه مجلس است که هنوز قطعی نشده است.
وی تصریح کرد: اگر قرار باشد دیداری بین نمایندگان مجلس و رئیس جمهور منتخب و یا حتی احمدی‌نژاد انجام شود، این موضوع باید در هیئت رئیسه مطرح شده و برای اجرا به نمایندگان ابلاغ شود، اما هنوز بحثی در این مورد مطرح نشده و هفته آینده در مورد آن تصمیم‌گیری خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، عضو هیئت رئیسه مجلس در بخش دیگری از سخنانش به جلسات مشترک دولت و مجلس که به صورت فصلی برگزار می‌شود، اشاره کرد و گفت: در گذشته دیدارهای فصلی بین دولت و مجلس و به میزبانی دو طرف برگزار می‌شد، اما مدت‌هاست که این جلسات برگزار نشده و بعید می‌دانم که جلساتی در این راستا وجود داشته باشد، اما در مورد این موضوع نیز در جلسه هفته آینده هیئت رئیسه تصمیم‌گیری می‌شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet